Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A Bílí vs Rudí to bylo taky maso, svojí roli v tom sehrály československé legie.
Ta vojenská je celkem povedená, sám jsem z normální měl sestavených pár vyloďovacích člunů a bitevní loď, osadil jsem to vojáčky z člověče nezlob se, dělama z mlýnového kamene a domina a dobýval s tím seva atlantický val... Jako odcvrnknout dominovou kostku tak aby letěla a trefila "nepřítele" bylo celkem umění... a sakra nápor na nehty :o). Ale legrace byla.
A Seva je myslím bezva dárek, neb možnosti co sestavit jsou téměř neomezené... Jako nevýhody si já pamatuju, že "krátké" se do bílých těžko zasazovaly a hlavně, že se špičky těch modrých často lámaly...