Odkud jste?

upraveno 16. března 2013 v Rozličný pokec
Docela by mě zajímalo jestli kolem sebe nemám nějaká další čtenáře? Odkud jste?
123457

Komentáře

  • @Kamilkazi Z Kroměříže je naše sousedka ;-)
  • V Kroměříži skončíme asi všichni, pokud si Martin nepospíší :-D
  • suertuda napsal(a):

    V Kroměříži skončíme asi všichni, pokud si Martin nepospíší :-D

    :-k
  • suertuda napsal(a):

    V Kroměříži skončíme asi všichni, pokud si Martin nepospíší :-D

    proto se z tadyma hlásím :-D
  • Já jsem kousek od Kroměříže. ;-)
  • @suertuda Proč je tam blázinec? V Jihlavě je lepší, je tam i protialkoholní léčebna :D
  • @sfik : já mám informace, že v Kroměřížském blázinci hrají pacienti každý den golf. To bych si klidně nechala líbit :dance:
  • sfik napsal(a):

    @suertuda Proč je tam blázinec? V Jihlavě je lepší, je tam i protialkoholní léčebna :D

    Jo, je tam blázinec, včetně protialkoholního...

  • sfik napsal(a):

    @suertuda Proč je tam blázinec? V Jihlavě je lepší, je tam i protialkoholní léčebna :D

    Tady je všechno :-D :-D hlavně slušní lidi co nemají žádný problém. Navíc, ráno (ted když to píšu) jsem dostal léky a jenom mě zavřeli do klece jinak v pohodě :-D. Protialkoholní, proti blbosti, proti politická :-D co chceš.
  • suertuda napsal(a):

    @sfik : já mám informace, že v Kroměřížském blázinci hrají pacienti každý den golf. To bych si klidně nechala líbit :dance:

    :-D jo ale ten hrají s pacientama :-D mlátí je po hlavě dokud se neodkutálí do postele :-D

    (jinak je tady jen minigolf a má asi 10 "jamek", podle mě ho nikdy nikdo nehrál :-D)
  • @Kamilkazi : i minigolf je dobrý :-D Drž nám tam místa :twisted:
  • @Kamilkazi Možná lepší dostat putterem do hlavy než dostávat elektrický šoky :D
  • suertuda napsal(a):

    @Kamilkazi : i minigolf je dobrý :-D Drž nám tam místa :twisted:

    :-D ok, máš tu rezervačku :-D
    sfik napsal(a):

    @Kamilkazi Možná lepší dostat putterem do hlavy než dostávat elektrický šoky :D


    :-D to si řekneme pak :-D
  • @Baron Obcas nekoho potkam na univerzite s trickem s motivy GoT/I&F :) je nas tu asi teda vic.
  • NeyraNeyra Oheň, led a krev
    sfik napsal(a):

    @suertuda Proč je tam blázinec? V Jihlavě je lepší, je tam i protialkoholní léčebna :D

    Na Kopeček, tam hodně z nás skončí, až skončí Píseň :DD
    U nás je prosím špičková léčebna, i Hanychová tu byla... ne že by jí to pomohlo xD Jemnice, kraj Vysočina, tak necelá hodinka od Třebíče :D
    (Ale od září bohužel Znojmo... a internát).

  • Nechce se mi procházet všechny komentáře, takže: někdo z Valašska?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nie je Valašsko región v Rumunsku?
  • upraveno 25. července 2015
    @Dreamer co se o sobě člověk nedozví, jsem ze svébytného národopisného a kulturního regionu :king:
  • upraveno 26. července 2015
    Krnov, Slezsko :3 ... Sídlo Kofoly!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kofola je zlo.
  • @Nevada: Zlo možná,... ale taková dobrota.
  • @Nevada Hele ty limčo, dej si vodjezd... :D V láhvi je to humus, ale taková točená je náhodou dobrá, to člověk až zapřemýšlí, než si dá to pivo..
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Jay @sfik Tak v tom se... neshodneme :-D
  • @Nevada: No, co se dá dělat, džihád, křížovou výpravu ani nic podobného kvůli tomu vyhlašovat nebudu.... Hmmm, ale výprava do kofolárny.... dělají tam exkurze? :-P
  • @Jay Určitě, ale asi to máš z Příbrami trochu z ruky.
  • @brbr: Když ji miluješ, není co řešit. :o)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jay napsal(a):

    No, co se dá dělat, džihád, křížovou výpravu ani nic podobného kvůli tomu vyhlašovat nebudu.... Hmmm, ale výprava do kofolárny.... dělají tam exkurze? :-P

    Já taky ne. Jen to považuju za (chuťový) hnus a nehodlám to pít :-D
    (A řadím se k těm, komu šišlavá reklama připadá nevtipná, až debilní.)
  • Těch pár reklam na kofolu, co jsem viděl, by mě od jejího pití tak akorát odradily. Šišlavé naštěstí neznám - televizi nemám doma cca 3roky, takže jsem vlivu postupující mediální debilizace vystavován jen ojediněle.

    Kofola je chuťově dost specifická, málokdo k ní má neutrální postoj, na rozdíl od většiny ostatní nápojové produkce.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.