Odkud jste?

upraveno 16. března 2013 v Rozličný pokec
Docela by mě zajímalo jestli kolem sebe nemám nějaká další čtenáře? Odkud jste?
123468

Komentáře

  • @Everett_Young a žádné následky to na tobě nezanechalo? :-D
  • @biggris jako z Kopřivnice? :D

    A co takhle Jižní Čechy, je tu někdo z ráje pivařů a rybníkářů?
  • @sfik No, to my Boleslavaci si radi myslime, ze mesto automobilu je jej jedno na svete =D
  • @biggris Mě ta Boleslav napadla, tak jsem napsal provokativně tu Kopřivnici :D
  • Vsak ja to taky tak pochopil jako takovy popichnuti. A ja si popichnout chtel taky a do MB se to dela celkem snadno:-)
  • Já chodila do MB na gympl, takže jsem ve městě automobilů strávila 4 roky, ale pak jsem studovala v Hradci, víkendy trávím u Českého Krumlova na chalupě a přes týden pracuju v Rakousku.
  • @Ayleen uff už jsem se bál, že jsem tu sám ;-)
    já ještě pak Šumava, tam mám chalupu
  • Hlásím taky chalupu na Šumavě! :-)
  • @brbr já u Sušice
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Marek Pracovně - je to úplně k ničemu, ale napíšu si splněno :)
  • @Baron U Stach. Ale máme to přes půl republiky, tak jsme tam jednou za uherský rok.
  • Marek napsal(a):

    @Krisa proč? lidé odsud spíše utíkají, než sem jezdí, sem jezdí akorát do nemocnice :D
    @Kit takže kolega čtenář 5km ode mne?

    Přesně tak
  • Lidi to si tady rovnou můžete domlouvat fanouškovské srazy
  • @p1e9t9r2 no ja myslel, že vícemeně k tomu to tady slouží, respektive nevidim žádný duvod, proč by to k tomu nemohlo sloužit, mimo jiné ...
  • Třeba se @p1e9t9r2 snaží nenápadně naznačit, že by jeden takový sraz nejraději uspořádal sám u sebe doma :D
  • Kam že jsme to zváni? :D I když musím na rovinu přiznat že jsem nikdy nebyl úplně udělanej do takových těch srazů s nalepovacíma ušima a kostýmkama... teda proti gustu.. však to znáte. Navíc by šli stejně všichni za Hodora a nikdo by se ve finále nic nedozvěděl :D
  • @sfik Tak aby se neřeklo, tak já budu Groot :-D
  • Hmm, tak jestli se někdo povejde do mého pokoje na kolejích, kde byblím já spolubydla a ještě 4 moje mnohonožky a dva gekončíci fakt nevím, i vězenská cela je větší než můj pokoj :D
  • To zní jako Strahov, koleje srovnatelné s ruskou věznicí :D
  • @Marek: Březové Hory (hlavní město Příbramě...).
  • @sfik No tak na strahov jsem to ještě nedopracoval ale bydllím na větrníku to je něco na ten způsob
  • @Jay jooo tam někde mam pár známejch, Terku Lukešovou možna znáš. Poznamenám si tě do diaře, až budu mit cestu na příbram, když tak se ozvu jestli nahodou někde nedame pivsona
  • @Marek: Si nejsem jist, jestli je Příbram dost malá na to, abych znal dost lidí (potažmo, když jich spoustu znám přezdívkama a ne civilním jménem). Tohle příjmení znám - dvě hudebnický rodiny, kde otcové (bráchové) hráli v kapelách Maděra a Bonanza,... ale z té "zhruba naší" generace se mi vybavují jiná jména než Terka, takže buď neznám komplet rodinu, nebo "jinej (rodinnej) geng" :o)
    Ale jo, až do Příbrami pojedeš, můžem na pivko zajít.
  • Marek napsal(a):

    Baron napsal(a):

    Ahoj je tu taky někdo z Plzeňského kraje?

    nooo ja jsem od plzenskeho kraje vzdálen asi 10km. Spíše ten východ na Prahu :-) jinak kdyby tu byl někdo z okolí Hořovic, Berouna, Příbrami atd, klidně se ozvěte
    Ja jsem z Plzne :)
  • @Maara huráá konečně někdo taky z Plzně
  • A někdo z naší krásné Moravy okresu Hodonín? V mém okolí neznám snad jediného čtenáře tohoto veledíla :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • No teda, největší profík a přímo za humny ;-) paráda!
  • Je tu někdo z Kroměříže nebo okolí? popř. Brno? :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.