Lady Catelyn Tully Stark

upraveno 18. října 2012 v Postavy a bytosti
Při pročítání starých starých příspěvků mne docela vyvedlo z míry, kolik lidí nemá rádo, nemusí, nemá v oblibě či dokonce nenávidí Lady Cat.
To jsem fakt nečekal.
Stejně tak vztah většiny lidí k rodu Tully.
A proto se ptám proč a čím vás Cat tak naštvala - to že nemá ráda Jona? Upřímně, nedivím se jí. Přeci jen jak by se Vaše partnerky tvářily kdyby jste si domů přivedli "bastarda" a vychovávali jí ho před nosem?
Tak diskutujte, holoto...
11213141517

Komentáře

  • Tak to už jí tu vyčítal kde kdo:-) Možná i já:-), ale je to člověk a lidé dělají chyby. Žádná postava v sáze není bezchybná. A to je na Martinově světě právě to sympatické.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Achileus napsal(a):

    Depresor napsal(a):

    Ja mam nahodou Catlin rad .. je to mater ako má byť !!.. cudzie deti nechce a svoje si nedá :-D ...alespoň si myslím, že to tak nechcela (no ona patrí k tým, ku ktorým bol GRRM obzvlášť krutý)

    A těch blbostí co napáchala
    Tebe to ještě furt nepustilo? :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Nevada napsal(a):

    Achileus napsal(a):

    Depresor napsal(a):

    Ja mam nahodou Catlin rad .. je to mater ako má byť !!.. cudzie deti nechce a svoje si nedá :-D ...alespoň si myslím, že to tak nechcela (no ona patrí k tým, ku ktorým bol GRRM obzvlášť krutý)

    A těch blbostí co napáchala
    Tebe to ještě furt nepustilo? :)
    Ne je to jako borelióza

    :-D
  • Já doufam, že se Cat pomstí a hlavně že ještě uvidí své děti v pořadku... Tim by Martin mohl alespoň trochu šťastně dokončil její příběh :-( . (Doufam že jí nevyškrtnou ze seriálu, to by byla celkem škoda :'-( ... ale zase na druhou stranu vraždící zombie možná u někoho zkazí pohled na tuhle postavu, ale možná u někoho ho zlepší :-D )
  • @Ned_Vladař_Junior Martin a šťastné konce? Snílku :D
  • hodně sluníčkový konec by byl, kdyby docestovala až na Zeď, kde by políbila Jona a předala mu tak plamen života; něco jako když se obětovala Lily, aby mohl Harry žít :D tak by mu vynahradila všechnu tu mateřskou lásku, kterou mu celé dospívání odpírala =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Proč by měla Catelyn věnovat Jonovi mateřskou lásku? :roll:
  • Nemrtvá Cat Jonovi projeví mateřskou lásku maximálně tím, že mu zabodne dýku do srdce :D
  • @Nevada
    Aby si vylepsila image pred svymi hatery :D navic, kdyz ted nema zadny deti, na nekom si to materstvi vybit musi..
    Konec unCat a zacatek unJona!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    červ napsal(a):

    navic, kdyz ted nema zadny deti, na nekom si to materstvi vybit musi..

    Už to vidím =D

    Cat: A nezabudni sa teplo obliecť! Na Zdi je zima.
    Jon: Áno, mami!
    Cat: A pozdravuj odomňa svojho kamaráta, Samwella.
    Jon: Áno, mami!
    Cat: Jon, zabudol si si desiatu, bez zdravého jabĺčka z teba nebude riadny lord veliteľ...
    Jon: Viac si sa mi páčila, keď si mnou pohŕdala!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Dreamer
    Takže nakonec Jon bude Nissa Nissa a Catelyn je tedy Azor Ahai. Martin je liška podšitá, tohle by čekal opravdu málokdo :)
  • @Gepeto
    =D aww az jsem z toho dostala cukrovku
    Ale uz beze srandy si myslim, ze Cat zila jako Mama a taky jako Mama umre. Jen to teda nebude Jon, kvuli kteremu se obetuje. A bude to velmi srdceryvne a ja uz se tesim, az nas tim budu rvat.
  • JayJay
    upraveno 19. ledna 2015

    Já doufam, že se Cat pomstí a hlavně že ještě uvidí své děti v pořadku...

    ... v Martinově podání má EDIT: ŠANCI maximálně vidět své děti v řádku. Přesně ve stylu Tolkienových sedmi (nebo kolika) stop anglické půdy nabídnutých králi normanů...
  • @červ Tak nevím. Přišla ti Rudá svatba v tom obecném smyslu slova srdceryvná? Jenom si vzpomenu na poslední odstavce té kapitoly a mám husí kůži. Žádné ždímání slz nečekej, ale smutné a frustrující to s Cat nejspíš ještě bude.

    @Jay Ty jsi nějaký zlomyslný :twisted:
  • @svoa00: Já a zlomyslný?... To sice jo, ale v tomto případě jen vycházím z předloženého statistického vzorku...i když pravda, zatím je to jen 5 mrtvých z rodu Starků za 5 knih (z toho jedna jen nemrtvá a dva domněle mrtví - Jon a Benjen), tak z těch zbylých 4 by někdo ty dvě knihy možná doklepat mohl... :o)
  • Mohlo by to dopadnout jako v Ragnaroku. Všechny hlavní postavy umřou a přežijí pouze postavy vedlejší typu Ramsay či Belwas:-))
  • @Chmur A ti založí nové pokolení lidí. Bohové spaste nás...
  • @svoa00
    Pravdu dis. Tohle neni zadne Hvezdy nam nepraly ci tak :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Mikjan napsal(a):

    @Chmur A ti založí nové pokolení lidí. Bohové spaste nás...

    Ti dva založí leda kulový, pokud se jeden z nich nedá přeoperovat
    :-D
  • @Achileus
    No u Belwase bys musel i něco přioperovat ;)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @_Já_ Ještě ke všemu
  • Chrochta....Tak teď jsi mi vyrazil dech.
    Ovšem přes jejich činy (Edmure, Cat) se u nich nedá hovořit o šílenství a nechovají se hloupěji než většina jiných postav....ale dobrá úvaha:-)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @rose61 Co Lysa? Tý na maják docela šplouchalo
  • Mikjan napsal(a):

    @Chmur A ti založí nové pokolení lidí. Bohové spaste nás...

    Jací bohové? Všichni už přece chcípli za Soumraku.
  • Nakoľko nemám záujem opakovať debatu o tom, či je Cat na vine vštkého zlého, alebo nie je, navrhujem rozviť úplne novú debatu a to v štýle AU.
    Vráťme sa pekne krásne ešte pred rebéliu a to do momentu, keď sa o mladú Rybku pobili Vlk a budúci Drozd. Povedzme, že by Brandon prehral. Napríklad by sa pošmykol na schodoch, zahučal do rieky, prásknul hlavou o kámen a byl by tak tuhej, jak jen to jde - Petyr by duel vyhral. Ako by to ovplyvnilo ďalšie dianie ságy, hmmm?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nejspíš nijak. Hoster Tully by Catelyn Petyrovi stejně nedal a vyfasoval by ji nakonec zase Eddard.

    Co je AU?
  • Alternative Universe.
    To nejspíš jo, ale zaprvé by to Petyra naučilo možno trošku inej lekcii, podobnej, ale určité podstatné detaily by mohli spôsobiť určité podstatné zmeny v jeho budúcich stratégiách. Za druhé, s Brandonom voňajúcim fialky odspodu by mohli dôsledky Lyaninho únosu vyzerať rozdielne. A samozrejme, nakoľko sme v Catelyninom vlákne, bolo by dobré ohliadnuť sa aj na efekt, ktorý by to malo na jej linke. Spomienky na človeka majú veľký vplyv a možno by skoršie zasnúbenie s Nedom viedlo k skoršiemu stretnutiu atď. atď.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    U Baeliše by to IMHO vedlo ke stejnému výsledku. Spíš by byl zapšklý ještě víc. Protože by své nedostal, i když by si to vybojoval.

    Místo Brandona by si to s Rhaegarem chtěl vyříkat Robert. Možná by to neudělal tak zbrkle, ale výsledek by byl stejný. Aerys by chtěl jeho hlavu, pak Eddardovu a kdoví koho ještě. Robert by byl proti, Eddard by byl proti, Arryn by mu vzkázal, aby si trhl nohou a jelo by se do války.
  • Proč mě srážíš v vzletu... Toto chce fanfiction, takú čo by sa sústredila na čo najodklonenejšie a pritom realistické posúvanie deja. Som si istá, že tu je medzera pre rozdielny outcome.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já myslela, že chceš debatovat. Tak nic, no. Už se nenech rušit :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.