Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Které postavy v sáze toužíte vidět v konfrontaci? Klidně i mrtvý/živý?

Například jsem kdesi četl, že Martin na jednom z interview řekl, že ho mrzí, že se nikdy nesetkají Cersei s Dany... což berte s rezervou, zdroj nejistý, ale... Já bych třeba chtěl, aby se Dany setkala s "Uchvatilelovým psem" Eddardem. Snad všechno spěje k tomu, že se setká s Jonem... a (to už začínám harlequinovitět) třeba... Targaryenská tradice sňatků v rámci nekalení krve by tomu odpovídala. Dále by se mohli potkat Jon s Ramsayem, aby trochu srovnal účty. Arya by mohla zfouknout Gregora (jestli to nakonec rozchodí) a taková Brienne by mohla navštívit lorda Freye.

14567810»

Komentáře

  • @Nevada
    Máš pravdu že Ned byl takový superdad. Ale Briene to taky neměla úplně špatné ne? Jí akorát nutili do nějakých svateb a nosit ženské oblečení, nic co by u Aryi nezvládla septa Mordane :D

    Navíc jsem si jistý že podobné povinnosti by Aryu čekali tak jako tak, dcera strážce severu musí pod čepec rozhodně víc než holka z Tarthu.
  • Thoros a Melisandra, Jaime a Davos
  • Eddard prakticky s kýmkoli (Davos, Dany, Oberyn, Doran, Arianne, Aša,...), Davos s dříve zmíněnými. Zajímala by mne reakce čestného Neda/Davose na Oberynovu pomstychtivost
  • @pavel Z Aryi by se časem stala nová Lyanna a Ned si toho byl moc dobře vědom, takže nějaké omezování tady nemělo smysl. Spíše jenom posouvání "správným směrem".
  • Tak v seriálu se mi splnilo mé přání setkání Sandora s brienne a dopadlo to celkem zajímavě :D Škoda že jenom v seriálu...
  • @Mikjan Myslím, že oba by mu připomněli, že se chová sebedestruktivně kvůli dávné historii, ale že chápou jeho motivy ;-)
  • Varys a Šedý červ :D
  • Varys a silný Belwas :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Wyman a Illyrio na Joffreyho svatbě.

    U ochutnávky 59. chodu:
    "Můj pane, nemáte nějaký dobrý recept na masový koláč s.., no jak to jen říci, s trochu netradičním druhem masa?"
    "Máte na mysli úhoře? Tak ty jedině s papričkami a dobrým sýrem. Mohu vám nějaký doporučit jestli chcete Lorde Wymane."

    Wyman mlsně pokukujíc po tácu s 60. chodem: "Mno, měl jsem na mysli spíše nějaký lasicovitější druh masa."
    "Och. Chápu. Jednou se nám při výrobě sýra ztratil jeden mladý kuchtík. Našli jsme ho až při porcování sýra pro degustační hostinu. Škoda toho chlapce. Byl velmi talentovaný. Nicméně, jeden Lysenský pirát si ten sýr velice pochvaloval, a nakonec od nás koupil celé kolo."
    Wyman dolévající si druhou porci želví polévky: "Aha, takže hodně sýra říkáte? Hmm, znamenité!"
  • @Montezuma3 že by byl Salladhor Saan nakonec lidožrout? Proplouval přece tak blízko Skagosu...
  • (Un)Cat a Malíček. To by bol osudový showdown s vysokým potenciálom zadosťučinenia.
  • @Aviv Malíček by na Cat použil Sansu ;-)
  • A co by udělala Sansulína? Je fakt, že je na ošklivost a brutalitu citlivá, ale taky to už není to samé jedenáctileté dítě, co na začátku. Co by od ní jako Petyr čekal?
  • @Aviv Tak to by záleželo na tom, jestli by Malíčkovi šlo o život, ale nejspíš by si honil před Cat triko, jak Sansu hrdinsky zachránil... heh, no jasně.
  • To znie presne ako on. A Cat by mu to sežrala? Co vlastně naše ohnivá zombie ví?
  • @Aviv O tom, že obě její rodiny jsou háji kvůli jeho machinacím samozřejmě nic neví. Něco ví Sansa a něco asi i Varys.
  • Takže pokud by ho potkala osamotě, nejspíš by z toho byl přátelský pokec. A jak by reagoval on na její podříznutou zbojníckou podobu?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.