Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1235710

Komentáře

  • upraveno 24. dubna 2012
    To ano, ale já bych s ním měla problém být v jednom městě natož vaně :-) ale klidně místo něj můžeš dostat starého Waldera :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
    A myslíš, že bys ho okamžitě prokoukla? Že by tě neokouzlil? Nebo by tě nezaujala jeho nesporná inteligence a pohotový jazyk?
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Takže jsi chytřejší než Eddard? :-)
    Malíček je ambiciózní, ale i schopný (tyto dvě vlastnosti se u lidí často vzájemně vylučují) je chytrý, ale i výřečný (opět, nemusí nutně jít ruku v ruce), vtipný, duchapřítomný atd.
    Jediné, co Malíčkovi chybí k dokonalosti, je charakter. ( A od toho se odvíjející věci jako poctivost a čestnost - i když on si to určitě zdůvodnil, že je věrný sám sobě). Což je ovšem dost zásadní nedostatek. :-)
    A skrupule, jejichž absence je podle mě možná vůbec to nejhorší, co se může člověku přihodit.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Chytřejší ? To s tím nesouvisí. Jen jsem ženská a takových věcí si všímám. Eddard je kapku koženka a má těch skrupulí v některých ohledech příliš, ale dobře za takové lidi jako je on. A taky není dost podezíravý, protože je čestný.
    Třeba ta ambicióznost mi taky dost vadí. Většinou je na škodu charakteru. Člověk se má spokojit s tím, co dělá dobře a nabýt tak vážnosti a úcty právě pro to, co dobře dělá a netlačí se kam ho netřeba.
    Nepotřebuji chlapa, co někam míří - výš jen výš...šupity šup na zikkurat :-)
    (parafráze z červeného trpaslíka - na Tvé upozorvnění raději dodávám :-) )
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Právě jsi mne popsala. Jen jsem byl kdysi ještě příliš domýšlivý, ale teď nemám chybu.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Dobře, můžeš taky k nám do onsenu a ne do exclusive hogo fogo prominent de luxe eňo ňůňo s Ramseyem, Visrysem, Walderem Freyem, Horou, Joffem, Malíčkem, Roosem a šíleným Aerysem :-)
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Tá jo - kdybys to měla třeba v aréně, tak bych si taky koupila plné vstupné na čumendu :-D Ale proč je přikovávat - já bych je naopak nechala ať rozproudí vlastní jímavou konveraci, ne ? :-))
  • upraveno 24. dubna 2012
    To by taky stálo za to. Ale to by museli být pečlivě odděleni od divácké části a já bych si hold počkala až se utlučou a chodila dobíjet zbytky. :D
    Teď ještě domyslet, jestli jim půjčit nějaké nářadí, nebo spoléhat na to, že "umí rukama"...
  • upraveno 24. dubna 2012
    Nic jim nedávat :-) Sice myslím, že by se dost sázelo na Horu, že je utluče pazourama všechny, ale třeba by to nebylo tak jednoduché - kdoví, který ze zúčastněných by mu co nakecal a slíbil...to by ještě mohlo být hodně napínavé :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    No, tady bych zastal tezi, že kdo vyřkne rozsudek, má máchnout mečem. Klidně bych odsuzoval, ale u tu další povinnost bych se nenechal připravit...
  • upraveno 24. dubna 2012
    Rozsudek ? Ale kdež - já bych tedy zvolala "enjoy party"...ale co na to slečna Urathraptor ? :-) Byl to její nápad pojmout to jako hru :-) Já jsem takovým jezírkem pouze vyhrožovala těm, co nechtějí být v onsenu s mou společností :-D :-D Taková alternativa zábavy, víš :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Vidím, že dívčí hry již nejsou jak si je pamatuji ze školky :)
  • upraveno 24. dubna 2012
    A jaké hry se hrály u vás na škole? :-)
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Hned jsem si myslela, že podnikavý typ jako Ty si otevře sázkovou kancelář bez nápovědy :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Last man standing? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    jaký kurz je na Horu?
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Checht :-) Trochu mi to připomíná kámošovu pracovní historku, když při příjmu do nejmenované věznice stáli čtyři kolem nového klienta, který se převlíkal do mundůrku a teď vidí, že je samý sval a jizva a prý: "Vy děláte nějaký sport?" "No já bojuju" "A v jakém sportě?" "No bojuju" "A jak teda bojujete?" "Až do konce." "Jak až do konce?!" "No úplně do konce." Curyk všeci čtyři a osobní úvaha - zase jeden takový.....
    Tak nějak bych si představovala Horův nástup :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
    A můžu si vsadit na prvního poraženého?
  • upraveno 24. dubna 2012
    Krisa - to je taky dobrá sázka :-) jaké jsou tipy?
  • upraveno 24. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
    Já tipuji Joffa - libuje si v násilí, ale vždycky ho za něj dělá někdo jiný. Takže "huba plná keců, ale skutek utek".
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
    Miss Utahraptor: Dalšího sázejícího nepotřebuji - nechci zlepšovat svoji finanční situaci, protože peníze kazí charakter :)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Krisa: Krásný přístup. Kdyby takhle smýšleli všichni, byla bych bohaté děvče....:D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
    Miss Utahraptor: Jenže jak by pak dopadl tvůj charakter...:D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Mi přijde zas pravděpodobný Viserys - plná huba keců, vůbec neposlouchá, co kdo říká a je přesvědčen, že před ním každý sedne hned na prdel a bude se klanět :-) (Asi rodinný rys :-D)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.