Lannisterové, milovaní a proklínaní

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti
123457»

Komentáře

  • AvivAviv
    upraveno 4. května 2014
    Lannisteri sú naozaj kontrverzní, ale mnohí z nich si vedia niekoho získať. Chcela by som stretnúť viacerých Lannisterov, aspoň toho Geriona, čo sa vydal do Essosu. Čo tam vlastne chcel nájsť?
  • @Aviv Neviem odkiaľ máš že šiel do Essosu. On šiel hľadať Lannisterský meč z Valyríjskej ocele. Ten sa stratil niekde vo Valyrií ešte za čias keď Západozemie nebolo zjednotené pod Drakmi. Gerionova posádka ho opustila vo Volantise keď zistili že chce plaviť po Dymovom mori (Smoking Sea, netuším ako sa to prekladalo do češtiny). Smoking Sea je oblasť ktorá vznikla po tom čo zanikla Valyria, veľmi nebezpečná oblasť vraj plná krakenov po ktorej sa ale plavil veľmi statočný, milý a odvážny muž menom Euron Greyjoy (aspoň to o sebe tvrdí, ale prečo by klamal).

    Ak si zdatný/á v angličitne odporúčam http://awoiaf.westeros.org/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @JoeGyry
    Valyrie byla na Essosu :)
  • Thanks. Bola by docela sranda, keby ho úspešne našiel a niekedy teraz sa vrátil na scénu.
    Nevadí. Aspoňže teraz je už ujasnené čo je čo a kto išiel kam a prečo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • No, to budem asi chvíľu ticho, potom sa nezmôžem na reakciu, pretože podnetov bude príliš mnoho, alebo už bude všetko rozobraté a napokon hádam vypotím nejaký riadoček.
  • @Nevada Jsem spíše zvědavý jak dlouho bude trvat další Válka o Sansu kterou rozpoutá =D
  • Věčnost! Se spoustou strát na životech, životním přostředí i kulturních pamätihodnostech. Nebo možná jen spadne server při přetížení spoustou příspěvku.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young
    jj, to mě taky napadlo :)
  • @Aviv Jednou už jsme o ní válčili v Japonsku. Zeptej se lidí v Hirošimě a lidí kteří si pamatují když Tokio zničila Gojira (několikrát po sobě) :-D Další válka by mohla zničit svět.
  • Tak sa na to zničenie sveta pozri optimistickejšie. Ber to ako vyčistenie planéty od určitých organizmov a procesov, miesto pomalého úpadku spoločnosti jeden ohromne rýchly koniec a potom môže celý vývoj začať krásne odznova. :-D
    Ale viac by sa mi páčilo uchovanie súčasnej formy.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.