Jaký je váš názor na komunismus?
Co říkáte na komunismus?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Vlastný prospech zabije aj tu najmenšiu vôľu robiť dobru vec, ak sa politik dostane k moci ...
Klientelizmus,
rodinkarstvo ,
dosadzovanie známych na strategicke miesta,
vypisanie suťaži presne na zakazku určitým firmam,
sprivatizovanie podnikov,ktore by sa ešte dali zachraniť a ich nasledne vytunelovanie
.... a kedže byť poslancom znamena finančný príjem "len" na 4 roky ...všetko treba robiť precizne, rýchle a hlavne vo velkom množstve ...
http://argumentace.blogspot.cz/2010/04/reductio-ad-komancum.html
Největší švanda na těchto omezovacích nápadech (třeba to co vymyslel pan Joch) je, že ti samí lidé obvykle útočí právě na komunisty, protože byli "nedemokratičtí" a měli privilegovanou skupinu, která měla větší vliv na dění než ostatní. A v druhý větě ovšem vymyslí jinou skupinu, která by měla mít větší právo veřejné dění ovlivňovat, než jiná. A tentokrát to konečně bude ta "správná" (pochopitelně se každý do té správné sám zařadí)...
Všeobecné rovné hlasovací právo, jak to hezky znělo před 100 lety... :)
písal som to k tej meritokracii - a tá (ak sa nemýlim a dobre sito pamatám, dáva doraz na jednotlivcov a ich prínos, right?, smerom k celku, čo je ok, ale to čelo,"hlavu", tú špičku,vrchol piramídy moc, rozhodovaciu a výkonnú moc, tú trochu dáva do úzadia..
:-) dobrý nápad, a dobrá téma na výzkum.projekt ;D) ;P uvidíš, však to "vyhodnotenie validity" bude súčasťou "čipu pri čipovaní (ještermi z pekel)" :twisted: =D :other:
A prečo nemože 14 ročny chalan rozhodovať ??? z rovnakeho dovodu prečo nemože šoferovať, predpisovať antibiotika alebo robiť čokolvek iné pokial nato nedosiahne vek a vzdelanie
Osobne poznam viacero ludi bez maturity, ktori su na to moralne i rozumovo lepsie ako vysokoskolsky vzdelani.
Ako bolo za komunistov "nad robotnika nie je", tak bude teraz opacne?
Apropo moj otec odmietol byt pionierom a kedze nim nebol, tak nemal pravo na toto, tamto, hento. Podobna situacia.
nemožem byt spokojný s tým, že niekto kto v živote nepracoval, ma 40 rokov pobera davky..politike sa rozumie asi tak, že nedokaže povedať kto je sučasný slovenský prezident.. a jeho hlas, ktorým stejne manipuluje niekto iný ma mať cenu hlasu poctiveho predavača, kamionistu, učiteľa...