Jaký je váš názor na komunismus?
Co říkáte na komunismus?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Ano existenčně tě zničit můžou vždycky i jinak než vězněním, je to pro ně i lehčí. Ale to se děje tak dlouho jako existuje lidstvo, to není chyba demokracie a kapitalismu :)
Ale nebyla vždy "demokracie" v boji proti talibánu a spol. Tři miliony mrtvých Vietnamců, především v důsledku kobercového bombardování... Ono se to ani nezdá, že Na Koreu za Korejské války padlo víc pum než na Německo a Japonsko a na Vietnam zas ještě víc než na Koreu. To vše v zájmu demokracie...
Si ostatně vždycky vzpomenu na Červeného trpaslíka:
"Z živých se proměňují díky Vám na mrtvé. To vše proto, abyste očistil demokracii."
"Očistil?!"
"Nikdo neudělal víc pro vyčištění volebních uren než volič plukovník."
Dobrou chuť.
Koukám, že si přidal nějaká jména. Nevím, proč vytahuješ Ježíše, Řím měl k demokracii docela daleko.:)
To poslední jméno neznám, koukám Jugoslávie. O historii této země v těch letech toho vím málo. Jen to, že tam byla spousta různých etnik, které se navzájem nesnášeli a Tito to držel dohromady.
Co se týče samotné amnestie, tak tu obhajovat nebudu, s tou nechci mít nic společného, ale spíš za ní může Klaus a pravděpodobně ústava, která mu to povoluje.
žial nič lepšie tu nemame, ja osobne by som bral radšej spravodliveho diktatora/krala ...prísneho, rozumneho, ktorý by vedel ake zakony ma vyrabať...než 150 ujov, služiacich v demokratickom štáte....
Demokratický systém je na tom obdobně, ale přeci jen o něco lépe. Má totiž lépe zajištěnou samočistící funkci. Ale pozor! Netvrdím, že toto platí v České republice! Zde neexistuje soutěž politických stran, respektive jejich ideií. Všechny strany zde si jdou na ruku a vytvořily jakýsi politický kartel (do kterého patří i KSČM). Obecně vzato "nejčistší" demokracie jsou ty, kde po volbách vznikne velmi silná vláda dána většinou. Ten největší bordel pak vzniká ve státech, kde je příliš mnoho stínů v podobě koaličních dohod několika stran.
Ale jestli hledáte nejlepší politický systém, tak upřímnou soustrast. Je to jako si vybrat mezi uřezáním levého, či pravého varlete.