Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A tieto vzory spravania hovoria viac o tom, aky clovek je to, ako o tom, ako vyzera. To je sekundarne.
Ještě k deviacím - nejsou jenom negativní, ale i pozitivní deviace ;).
Já myslím, že všechno, co se vyskytuje v přírodě, má smysl. Nejspíš není žádoucí, aby všichni měli potomky.
“Ak starší pán ponúkne sladkosť dievčatku, a tá uzná za vhodné mať sex s týmto mužom, kde je problém? Veď ju nik nenúti. Prečo by dievča nemohlo mať právo slobodne sa rozhodnúť?”
@Hildegarda Právě, že straší hned tím nejhorším. V naší společnosti nikdy neuznají dětem právo svobodného rozhodnutí. Ani právo deviantovi znásilnit dítě.
Nikdy nehovor nikdy.