Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Na mém žebříčku to je výše než call centrum, ale taky pěkný peklo.
No ale asi tam stejně dost pravděpodobně skončím, to abych začala shánět slušivou vestičku se zavazováním vzadu.
a) Mohlo by se tohle téma už konečně přenechat historikům? Politici v obou zemích by měli řešit důležitější problémy.
b) Pokud by Česko mělo vracet majetek potomkům sudetských Němců nebo je finančně kompenzovat, tak naše vláda může Německo žádat o finanční kompenzaci okupací zničené prvorepublikové ekonomiky - logika je podobná. Pořád to ale někdo vytahuje na povrch jako psí zvratky.
c) Poláci po válce ze země vykopli několik milionů Němců, ale nikdy nedovolili tehdejší rozhodnutí svých předků zpochybňovat.
d) Potomci sudetských Němců by se měli zamyslet, co by se jejich předkům stalo po komunistickém puči, kdyby je hned po válce nikdo ze země nevykopnul.
Mírumilovný národ, to bys mě rozesmál. Spíš to byl realismus založený na faktu, že česká armáda naposledy vyhrála bitvu někdy za husitů a Čech nikdy nebude bojovat předem prohranou bitvu :D