a další naschvál - pátek od 8-12 je přednáška z teorie práva. Ten profesor musí být naivní že si myslí že udrží pozornost všech studentů 4 hodiny v kuse. Počítám že tam usnu.
@Blackfish Fuuu, to je peklo. Takhle podobně jsme měli angličtinu s dálkaři - v SOBOTU (kdo normální by chodil do školy v sobotu?). Byly to 4 hodinové bloky a nic jsme tam nedělali - měli jsme mít připravené aktivity na sociální téma podle odbornému textu. Nikdo tomu nerozuměl (my měli třeba filosofické pojetí nemoci a zdraví - tomu nerozumím ani v češtině) a bylo to v podobě křížovek a doplňovaček, takže nikdo nic nedělal, jen jsme tam seděli jak degeni a předstírali lušťení - totální zlo.
Abych nebyla totálně off-topic, tak ještě k tomu Spartacovi - Myslíte, že bude kolem Gannica milostný trojúhelník? Ta nová mladá otrokyně (jak Gannicus rozsekl hlavu tomu záporákovi) na něj tak zvláštně koukala. Jsem zvědavá, jestli a jak s ní Saxa zatočí, protože ta si IMHO nenechá brát hračky.
Jinak mate mě ta postava Tiberia Lucinia Crassa. Marcus Crassus neměl syna toho jména. Že by rename jako ve Hře o Trůny? Nebo chtějí odpravit anonyma aby se taťka na Spartaca naštval.
On to není přesný přepis historie, takže pokud potřebovali nějakého mamlase, jehož hloupá smrt nakrkne hlavního záporáka k větší nenávisti ke Spartakovi, tak ho tam prostě fláknou. Ale abych se přiznala, syny Marca Crassa neznám, takže nevím, jestli je jen přejmenován nebo nově vymyšlen.
@Thorar Pfffff. U mě Crassa snižuje jeho synek, kterej mi přijde jako vůl a Julek, kterej mi přijde jako debil... Takže já zůstávam na straně Spartaca (hlavně teda Gannica a Nasira)
U Spartaka mi vadí to stupidní komiksové zpracování které souboje naprosto nechutně degraduje + naprosto debilní hlavní hrdina a celý děj. Navíc ty série jsou pořád dokola.
@Blackfish Hele vůbec nevím. M1on má prý nějaké nápady, třeba se s námi podělí. Navíc mi přišlo, že ta paní tím nožíkem spíš škrábala než řezala... A účel? Asi ukázat, že Julek je další úchylnej magor?
Bitva o opevněné město - ztráty Říma: celá městská posádka (cca několik stovek mužů) + drtivá většina civilního obyvatelstva, ženy, starci, děti. - ztráty Rebelů: Jeden otrok probodlej, Gannicus se říznul při holení a dva germáni chytli filcky.
Tímhle ztrácí Spartakovo povstání osobní smysl a stává se proléváním hektolitrů krve nevinných. Už nevidim důvod cítit jakékoli sympatie ke Spartacovi a jeho bandě, protože todle už s bojem za svobodu nemá co dělat.. A ta scéna jak ten velkej černoch se sekerou chce popravit ty poslední římany mě pobavila, když zazněla hláška, že římani by je vyvraždili taky.. a né snad? Vždyť oni jsou povstalci tak co by měli jinýho čekat, že se jim ještě budou římani omlouvat? Za to tito římani byli nevinní a neměli nic společnýho s povstáním…
Crassus potěšil, obchody, proslov, kázání, otrokyně. Julek se projevil jako - jak už někdo řekl - mladej Thor s trošku masochistickými zálibami (Jestli mu holila koule tak to s tou kudlou šlo sakra těžko) a kapánek divokou povahou (výstup na konci před Crassem). Crassova stará je ledová královna a synek asi trošku zteplal, musej tam ty Gaye cpát? Nic proti nim nemám ale co takovou hezkou Lesbičku :D
@Blackfish Což o to, mně se taky nelíbí vybíjení dětí, ale oni už nemají povstalci jiné východisko. Řešením by bylo zdrhnout z Říma, ale pochybuju, že by je nechali a nepronásledovali a kde by se usadili. Takže jim zbývá buď vybít celý Řím nebo padnout (a je asi jasné, co je pravděpodobnější).
Mohli odejít přes sever Itálie (tam kde je teď Janov) do Hispánie a přidat se k Sertoriovy (vzbořený římský vojevůdce) ale podle historie podlehl nátlaku otroků co chtěli drancovat Itálii a zůstal tam, Římané ho odřízli od únikových cest a zničily. Na výběr měl. Mohl jim dát "svobodu" dál od říma, a ten by si nedělal takové starosti s povstáním dál od svých zdí. Rozhodně by tam netáhnul Crassus, když už tam byl Pompeius.
Komentáře
BTW. Nepochopím proč mám mít v pondelí na 8 ráno přednášku, tam nikdo nebude chodit.... co je to napadlo. :D
My měli loni v ZS Logiku (já teda ne, protože se tam počítalo) a seminář byl v pondělí v 8:15 a přednáška v pátek v 8:15 - nechápu :)
Abych nebyla totálně off-topic, tak ještě k tomu Spartacovi - Myslíte, že bude kolem Gannica milostný trojúhelník? Ta nová mladá otrokyně (jak Gannicus rozsekl hlavu tomu záporákovi) na něj tak zvláštně koukala. Jsem zvědavá, jestli a jak s ní Saxa zatočí, protože ta si IMHO nenechá brát hračky.
Jinak mate mě ta postava Tiberia Lucinia Crassa. Marcus Crassus neměl syna toho jména. Že by rename jako ve Hře o Trůny? Nebo chtějí odpravit anonyma aby se taťka na Spartaca naštval.
On to není přesný přepis historie, takže pokud potřebovali nějakého mamlase, jehož hloupá smrt nakrkne hlavního záporáka k větší nenávisti ke Spartakovi, tak ho tam prostě fláknou. Ale abych se přiznala, syny Marca Crassa neznám, takže nevím, jestli je jen přejmenován nebo nově vymyšlen.
Bitva o opevněné město
- ztráty Říma: celá městská posádka (cca několik stovek mužů) + drtivá většina civilního obyvatelstva, ženy, starci, děti.
- ztráty Rebelů: Jeden otrok probodlej, Gannicus se říznul při holení a dva germáni chytli filcky.
Tímhle ztrácí Spartakovo povstání osobní smysl a stává se proléváním hektolitrů krve nevinných. Už nevidim důvod cítit jakékoli sympatie ke Spartacovi a jeho bandě, protože todle už s bojem za svobodu nemá co dělat.. A ta scéna jak ten velkej černoch se sekerou chce popravit ty poslední římany mě pobavila, když zazněla hláška, že římani by je vyvraždili taky.. a né snad? Vždyť oni jsou povstalci tak co by měli jinýho čekat, že se jim ještě budou římani omlouvat? Za to tito římani byli nevinní a neměli nic společnýho s povstáním…
Crassus potěšil, obchody, proslov, kázání, otrokyně. Julek se projevil jako - jak už někdo řekl - mladej Thor s trošku masochistickými zálibami (Jestli mu holila koule tak to s tou kudlou šlo sakra těžko) a kapánek divokou povahou (výstup na konci před Crassem). Crassova stará je ledová královna a synek asi trošku zteplal, musej tam ty Gaye cpát? Nic proti nim nemám ale co takovou hezkou Lesbičku :D
1.obřízka
2.zbavení se následků pohlavní choroby (pokud to de)
3.oholení ochlupení
4.masochista na zvláštních místech