Cersei Lannister
Koutek pro debatu o královně regentce, když už se tu s novými topicy roztrhl pytel... Svůj názor na Cersei jsem už řekla mockrát, je na vás, abyste ji obhájili :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
@flanker.27 Já jsem velmi ráda, že rovnováha mezi Lannistery a Tyrelly nebude, a doufám, že růže ještě lvům ukážou trny :twisted: Už taky bude načase. Bohužel se obávám, že to bude za cenu dalších kapitol Cersei :roll: