Cersei Lannister

upraveno 19. října 2012 v Postavy a bytosti
Koutek pro debatu o královně regentce, když už se tu s novými topicy roztrhl pytel... Svůj názor na Cersei jsem už řekla mockrát, je na vás, abyste ji obhájili :D
13

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja sa asi moc vžívam do každej postavy, keď o nej čítam.

    Cersei nenávidím. Nevadí jej zabíjvať čestných ľudí len pre svoj prospech. Nevadí jej nechať vo svete krivdu len kvôli sebe. Ona neustále hovorí, ako chcela potlačiť Joffa k vláde, že to robí kvôli deťom. Lenže skôr by som povedal, že to robí kvôli tomu, že chce sama vládnuť. Mám k nej istý odpor.

    Na druhú stranu, keď čítam jej kapitoly, nenávidím sept a septonov, a hlavne tá krivda, čo sa jej stala - ona trčala v septe zatiaľčo Margaery bola dávno v teplúčku Bašty. Keď čítam Cerseine pocity, ambície, držím jej palce, aby sa pomstila Tyrellom, septonom a pod.

    Stále ju ale nechcem vidieť tak vysoko.
  • @Branislav_Gepeto Teraz nechapem, aka krivda sa jej stala? A co ma s tym Margaery?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. prosince 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    LOL, tak máme definitivně prokázáno, že Ramsay s dopise kecá. Mance je v Králově přístavišti :o))
  • upraveno 4. prosince 2012
    Uvaznena neznamena vinna. A ake ciny spachala? Zabila niekoho? Cudzolozila v kralovskej posteli? Fakt nechapem..
  • @Branislav_Gepeto Jaké činy spáchala Maergery?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mě by spíš zajímalo kde se bere to obecné přesvědčení, že Margaery je jen mladší verze Cersei. Zpěváka donutili k přiznání mučením, Pycelle své tvrzení odvolal s tím, že to měl nařízeno od Cersei - čemuž věřím bez výhrad.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Já než to vždycky sepíšu... Tak jsou tady 2-3 rychlejší.)
  • To se mi taky stává, hlavně u bodování to člověka naštve :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Myslím, že ne. To tady bylo už i před seriálem.
  • upraveno 4. prosince 2012
    Jediný, kdo kdy Margaery popisoval nějak záporně byla Cersei... A to je šílená paranoidní kr*va.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Michelle No a vidíš, kolik lidí jí věří :D Přitom v jedné chvíli sama Cercei popisuje vynucené obvinění.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • upraveno 4. prosince 2012
    @svoa00 Já jí nevěřím vůbec nic :-D Margaery věřím i to panenství :-)
  • @Michelle O které přišla na koni :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @heavy_head
    Neboj, já tě neobviňuju :o))
    Jen že mám pocit, že na tohle téma už jsem vedla řeč (taky nejednou) už i před seriálem. Ale možná se pletu. Už se mi ty měsíce a debaty trochu míchají dohromady.
  • @svoa00 To se nepočítá :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. prosince 2012
  • @Branislav_Gepeto No, Gepeto... Bež si vymyt pusu mydlem :-D
  • Preco by nemohlo byt manzelstvo s Renlym konzumovane? :)
  • @Hildegarda No i král, který je gay, potřebuje dědice :D Tipnu si, že před příštím králem nebo královnou na Železném trůně to od Margaery zazní, ať už je to pravda nebo ne :-$
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Beztak ju septy prezreli a nie je panna - Takže Mace klááámal :P Aj tak zrada... Možno najmenšia z tých možných, no beztak..
  • @svoa00: Ale to s tym koňom.. sodomia je hřích... Khal by vedel rozprávať
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Cersei naliehala na Pycelleho a ten sa priznal, že varí pre Margaery. Totižto Cersei videla, že sa začal podozrivo často stýkať s Margaery a chcela dôvod. A keď počula to o tom čaji, tak jej to len hralo do karát. Potom Pycelleho donútila, aby to priznal aj pri príchode siept, ktoré preukázali, ž Marge nie je panna. A Pycelle spomínal, že sa cíti vinný z toho, že to povedal, nie z výmyslu (rozhovor s Kevanom, Pycelle nič o klamstve nehovoril, len že je to jeho vina, že to povedal). Teda to o čaji výmysel IMHO nebol. A načo by Margaery potrebovala ten čaj? Žeby bola pravda, že na Černovode bol Renlyho duch a Margaery s ní stále súloží?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. prosince 2012
    Pche, povídání senilního zbabělce, kterej pokaždý otočí podle toho, odkud hrozí nebezpečí...

    Krom toho pít aj není zločin :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.