AGOT: Role-playing Game Manifesto

upraveno 11. dubna 2007 v RPG - hry na hrdiny
2

Komentáře

  • upraveno 12. dubna 2007
    Tak tady to zije :D
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
    A co tvorové žijící v katedrálách? Jaký by na ně soustředění takové mocné magie mohlo mít vliv? Třeba sokolové sídlící na sevilské katedrále.
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
    No, tak jsem mu hodil odkaz na web, který je zcela RPG prostý; nakazit se tam ničím nemůže....
  • upraveno 12. dubna 2007
    Argonantus: Neříkám, že mají umřít. Nechápu, jak jsi k tomuto výkladu došel. Mluví se tu o oživení "kamene", Dalcor uvádí vytvoření vlastního vědomí stavby, v podobě avatara-kouzelníka, v místě s vysokou koncentrací magie. Ty jsi v případě těch katedrál myslel něco podobného. A když "ožije" stavba, co se může stát s tvory, kteří v ní trvale žijí?
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 12. dubna 2007
    Argonantus: Musí to být kouzlo? třeba právě z takovýchto staveb pocházejí oni zvláštní, inteligentní až moudří ptáci, průvodci čarodějů a věštců...
  • upraveno 12. dubna 2007
  • upraveno 15. dubna 2007
    Unknowne, je možné, že tě znám?
  • upraveno 15. dubna 2007
  • upraveno 16. dubna 2007
  • upraveno 16. dubna 2007
  • upraveno 16. dubna 2007
  • upraveno 16. dubna 2007
    Argonantus: Čekal jsem, že tvůj rozbor vyvolá u některých velké rekace a ono prd. Asi nikdo neví, kde začít, jako já; je tam tolik rejpnutí, který by stály za diskuzi. ;) Anebo to nikdo nevzal tak vážně jako ty, což byl myslím záměr autorů - deset svým způsobem vtipných bodů, ale nic závazného, jen takové pošťouchnutí.
  • upraveno 16. dubna 2007
    Argo - A co jako?
  • upraveno 16. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
    Mě oněch 10 bodů přijde spíš zbytečných, než než vtipných nebo dokonce nějak návodných. Každý z nich spíše vyvolává další otázky.
  • upraveno 17. dubna 2007
    A co když je vyvolání dalších otázek cílem? Co když vtip není v tom dostat návod, který sleduješ bod po bodu, ale zamyslet se nad tím a uvažovat o tom pomocí otázek i odpovědí, které si najdeš sám?
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
    Jak už jsem psal v trochu jiné souvislosti - když ho nepotřebuješ, tím lípe pro tebe. Přesto mohou existovat lidé, kteří nějaké pošťouchnutí potřebují a kterým třeba právě takový manifest přijde vhod.
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
  • upraveno 17. dubna 2007
    Dalcore, předložím nováčkům, uvidím a pak to sem napíšu. Už si ho jdu tisknout.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.