Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
19394969899394

Komentáře

  • Tak samozřejmě že se to nevylučuje. Ale když máte malý dítě, musí si člověk vybírat, protože holt není tolik volných večerů (tím se nelituju, jsem za to rád). No a když už volíme mezi kinem a divadlem vždy zvítězí nebo doposavad zvítězilo divadlo.
    Ještě k těm cenám. Když půjdete do Šaldova divadlo na Její pastorkyni (aktuální hra, moc povedená) tak zaplatíte 60 - 250 Kč, slušný sedadla stojej od 140. Když půjdu do kina, tak základní vstupné je 160 Kč. To mi přijde jako dost velkej nepoměr, mezi tím co dostanu a tím co zaplatím.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hehe, jako člen věrnostního programu Cinestar zaplatím "jen" 159 :)
  • Taky mi přijde jako nepoměr dávat stejné peníze za předražené filmy jako za divadlo, kde je každé představení originál.
    Akorát nemám ráda představení, kde zapojují diváky. :grin:
  • Donutili jste mně, zamyslet se. Naposledy jsem byla v divadle asi před x lety v Činoheráku na Pana Polštáře, kterého velmi, velmi doporučuju. Ale dosti často jsem bývala v divadelním klubu pod Stavovským, to se počítá? Když jde člověk kolem záchodů dál, dostane se až na jeviště :-)
    Co se týče kina, tak to jsme byli asi po třech letech s přítelem minulou sobotu na Ve stínu, což taky velmi, velmi doporučuju.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Multiplexy nejsou jediná kina v republice. I když už i u nás v okresním kině chtějí za hitovku 120,- Kč.
    A v centru Prahy jsem ještě loni v prosinci byla v kině za 100,- Kč.
  • Tak my jsme byli za 90,-. A co vím, tak před ca třemi lety chtěli v píseckém kině za film 70,- jen proto, že byl český (cizí za 60,- :-).
  • Tak som si dneska konečne pozrel Skyfall.... pekný film.. Craig pomaly stúpa u mňa nad Conneryho... a pačili sa mi všetky tie prupovitky na stare Bondovky.. od auta po vybuchujúce pero
  • Ještě v minulém století, ne? :lol:
  • Heavy_head: To samé mě napadlo o té noci oživlých mrtvol. Pak mě napadlo že to mohl být ten remake a pak tu někdo napsal že to je v divadle :D
  • Tak co říkáte na Star wars zprávu? :D VII epizoda na cestě...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Amaroun:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Je to stejně neuvěřitelný, jako že Bondovi je už 50 let 40...
  • Krisa: Doufám, že je to vystřižená scéna! :lol:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Mně by zajímalo jak to vyřeší... Spoustu knih a her (Jedi academy) se odehrává až po VI epizodě. Ne že bych byl SW fanda, ale přehled o tom mám :-)

    Ani nevím jestli v SW universu jsou nějaký "glitchs". Nějaký nesrovnalosti, který si protiřečí...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Taky tak. V SW univerzu si protiřečí spousta věcí. Lucas dával autorům hodně volnou ruku.
  • SW nemusím... pride mi to už takéé.. umelé
  • Tak jsem dokoukal doporučovaný film Volavka a mohu ho porovnat se Skrytou identitou. Jako Evropanovi mi byl rozhodně bližší "remake". Prostředí, hudba, emoce, herci mi sedli víc. Asijská verze není tak překombinovaná, což bylo na jednu stranu docela fajn, na druhou stranu romantická fáze v americké verzi se mi líbila, i když to je jeden z příkladů oné překombinovanosti. Úplný závěr měl ale rozhodně lepší Scorseseho film.
  • To je děsný:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Myslím, že to bude hodně blbý a nebude se mi to líbít...ale stejně se určitě neudržím a kouknu se na to :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Monte: a taky s nim sfaral hluboko do mlhových ďur?
    btw. ano videl... a vyzera to slušne
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Mě se to zatím docela líbí, ale lidi co četli knížku tvrděj, že si to z ní nejspíš vzalo jenom název.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.