Deskovka Hra o trůny česky

upraveno 31. října 2012 v Deskové hry
imageDeskovka Hra o trůny česky - Ice & Fire

Je jen málo her, které sklidily takový úspěch u hráčské komunity, jako právě desková hra A Game of Thrones. Komplexní strategie ze zajímavého fantasy prostředí, plná důmyslných kombinací herních prvků, diplomacie i bojů, patří k tomu nejlepšímu, co si můžete s přáteli zahrát.

Read the full story here


«1345

Komentáře

  • Vy jste o tom věděli? :-)
  • tohle chcííííííí
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ne, ale jdu psát Ježíškovi : )
  • Ja som už poslal link priateľke snáď pochopí : (
  • Táto skvelá hra si rozhodne zaslúži preklad :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To je super. Ale bohužel nemám prachy a hlavně neseženu 5 přátel se zájmem o ASOIAF :(
  • Tak to jsem netušila, že má vyjít... škoda, to český vydání by u nás doma asi sklidilo větší úspěch.
  • Já se spíše těším na Battle of Westeros Baratheon expansion... Bude moct hrát až osm hráčů. Juchuuuu!!!!!!!!!!!
  • hmm, to by rázem mohla být ta hra zajímavější - tohle mi na ní totiž nejvíc vadilo.
  • Montezuma3 napsal(a):

    To je super. Ale bohužel nemám prachy a hlavně neseženu 5 přátel se zájmem o ASOIAF :(

    tiež som rád ak sa dáme dokopy 3-4 v offline :(
  • Netušíte kdy a kde se to bude dát sehnat? Popř. za kolik.....
  • Brodek napsal(a):

    Netušíte kdy a kde se to bude dát sehnat? Popř. za kolik.....

    http://www.planetaher.cz/detail/deskove-hry/hra-o-truny-deskovy-hra/
  • sarven napsal(a):

    Montezuma3 napsal(a):

    To je super. Ale bohužel nemám prachy a hlavně neseženu 5 přátel se zájmem o ASOIAF :(

    tiež som rád ak sa dáme dokopy 3-4 v offline :(
    Tak to tu máme asi všichni stejnej problém :D Já dám do kupy tak 2 lidi max., takže se těším na Battle of Westeros v češtině (ten druhej neumí anglicky :wall: )
    Anebo to někdo sežeňte a napiště mi, dorazím kamkoliv do středních čech.
  • Tak to já mám štěstí, že je nás v našem malém městě tolik "SOIAF pozitivních"... AGOT BG (první edici) hrajeme prakticky pořád, a už od prázdnin se nemůžeme dočkat, až druhá edice konečně vyjde česky.
    Naopak, karetní AGOT se u mých spoluhráčů moc nechytl... a to mám doma přes 2000 karet, které čekají na hraní :-(
  • Zdrávím má tu někdo s touto hrou zkušenosti? Popřípadě kdo by mi byl ochotnej to trošku vysvětlit? Děkuji
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Tomáš vysvětlování písemně přes fórum by bylo na dlouho. Tak ti spíš pošlu odkaz:
    Tady si můžeš stáhnout a přečíst kompletní pravidla v češtině: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/hra-o-truny-deskova-hra-druha-edice-2532/k-stazeni/
  • A dostal ji někdo pod stromeček? Já ji chtěla, ale Ježíšek mi místo ní donesl mobil.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Ninkwen Tak doufám, že tvá reakce nebyla takováhle.

  • Já ji dostal :) hurá
  • Já taky, já taky! :D Teda se ségrou napůl, ale stejně :D
  • Montezuma3 napsal(a):

    To je super. Ale bohužel nemám prachy a hlavně neseženu 5 přátel se zájmem o ASOIAF :(

    problém s počtem lidí do hry bohužel řešíme taky. krom mě a bráchy neni v našem okolí nikdo zapálenej do světa Západozemí. Kdyby se našel ve středních čechách někdo se zájmem si zahrát, určitě by jsme neřekli ne :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Přesně tak. Počet je naprosto :onfire:
    Až dosáhnu plnoletosti tak vyrazím do herních klubů. Stark forever!! Vojevůdce Benji!! :other:
  • Páči sa mi Váš zápal :) You win or die.. trying.. :D
  • To je zajímavé... je tu tolik lidí, co by si chtěli zahrát, a když se plánuje nějaký herní sraz, tak nikdo nemůže... :)
  • Já ji taky dostal, juchů. Ale nemám ji s kým hrát =D Ach jó =(
  • Já mám opačnej problém :) Mám spoustu kamarádů co ji chce hrát takže je střídám tak nějak spravedlivě aby si zahráli stejně.
  • Ja ju idem v dohladnej dobe kupovať a o hráčov tiež nebude núdza, kedze vela ludi v okoli som dostal ku GoT, a poznam dalsie mnozstvo ktory GoT poznali este predomnou :-D
  • @DanielSvatoš Tak to jsi opravdu, opravdu velmi šťastný člověk. Já, která na vánoce dostala jsem samý "blbý hadry a nudný bichle", se budu muset spokojit s prší a žolíkem :-)
  • jo šťasnej člověk jsem no :)
  • Už mám a naprostá bomba. Jen jak to tady již několikrát padlo...není moc s kým hrát :-(
    Ale hra je nádherně udělaná...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.