Happy end

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Neda se prehlednout, ze vsichni spekulujete ze saga skonci tak, ze se Jon ozeni s Dany. Jenze ktera prace GRRM koncila happyendem nebo stastne? Behem cteni Pisne mi pripada, ze vsichni Starkovic se stanou nastroji k ukonceni valky ale panovniky ne, Jediny panovnik ze Starku me napada malicky Rickon. Protoze vsichni maji svou ulohu, Bran - magie, Sansa - politika, Arya - assasinsky stin, Robb byl valecnik a na Jonovi bude braneni Severu (mozna diky tomu ze je Targanyen mu pomuze brani i Dany). Ale Rickon je jeste maly, jeho cas teprve prijde a co na nej bude zbyvat kdyz mu sourozenci vycisti pole? Myslim, ze vladnuti.

145791020

Komentáře

  • upraveno 23. října 2012

    Miss Utahraptor napsal(a):

    ... tej dievčiny (Bella? Becca? čosi na B) ...

    Bella. Becca je v té parodii. :D
    Jasné, tak to preto sa mi to plietlo :D

    Znova som si spomenul na scénku "Na tomhle městě je něco zvláštního.. A ja musím přijít na to co..."
    Mně se vždycky vybaví "vlkodlačí útok" (čivava a parta tančících polonahých indiánů :D), hamburger, pudrující se Edward a "Mám to ve smlouvě". :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. října 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Miss Utahraptor napsal(a):

    ... tej dievčiny (Bella? Becca? čosi na B) ...

    Bella. Becca je v té parodii. :D
    Jasné, tak to preto sa mi to plietlo :D

    Znova som si spomenul na scénku "Na tomhle městě je něco zvláštního.. A ja musím přijít na to co..."
    Mně se vždycky vybaví "vlkodlačí útok" (čivava a parta tančících polonahých indiánů :D), hamburger, pudrující se Edward a "Mám to ve smlouvě". :D
    Hej, Mám to ve smlouvě bola typická ukážka, že ak sa playboy postava nevyzlečie každých 10 minút, film/kniha je prosto brak -_-

    A ešte ako cestoval tým lesom na tom jednokolom divnom prístroji, čo som videl dvakrát v živote - raz vo filme a potom ešte v Blave :D
  • upraveno 23. října 2012

    Hej, Mám to ve smlouvě bola typická ukážka, že ak sa playboy postava nevyzlečie každých 10 minút, film/kniha je prosto brak -_-

    A ešte ako cestoval tým lesom na tom jednokolom divnom prístroji, čo som videl dvakrát v živote - raz vo filme a potom ešte v Blave :D

    A pak taky:
    "Do you know, who we are?"
    "Eh, Black Eyed Peas?" :D
  • upraveno 23. října 2012
    To je to co se u nás zove Tupíři?
  • upraveno 23. října 2012
    Áno. A pokud se smíříš s faktem, že prakticky všechny nejlepší scény byly narvány do traileru, můžeš se u toho i docela dost (nenáročně) bavit. :)
  • upraveno 23. října 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Áno. A pokud se smíříš s faktem, že prakticky všechny nejlepší scény byly narvány do traileru, můžeš se u toho i docela dost (nenáročně) bavit. :)

    Mám pocit že dobrý parodie chcíply s posledním Připoutejte se prosím!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. října 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Hej, Mám to ve smlouvě bola typická ukážka, že ak sa playboy postava nevyzlečie každých 10 minút, film/kniha je prosto brak -_-

    A ešte ako cestoval tým lesom na tom jednokolom divnom prístroji, čo som videl dvakrát v živote - raz vo filme a potom ešte v Blave :D

    A pak taky:
    "Do you know, who we are?"
    "Eh, Black Eyed Peas?" :D
    Nechcem spamovať, ale ešte jedna vec ma napadla:

    ,,Tak to řekni... řekni co jsem!"
    ,,Jonas Brothers?"
    ,,Né. Jsem upíř. Vždyť je to jasné..."
    ,,Ale to byl přece můj druhý tip!"

    .D Páčilo sa mi, ako to povedala, minimálne v českom dabingu.. Tak neopísateľne, ale vyznelo to vtipne
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. října 2012
    Vlcacka napsal(a):

    Miss Utahraptor napsal(a):

    Áno. A pokud se smíříš s faktem, že prakticky všechny nejlepší scény byly narvány do traileru, můžeš se u toho i docela dost (nenáročně) bavit. :)

    Mám pocit že dobrý parodie chcíply s posledním Připoutejte se prosím!
    Tie dnešné paródie sú tiež často prehnane trápne a perverzné, ale počas tých dvoch hodín alebo jednej hodine sa im aj čosi vtipné podarí. :) Scary Movie je príklad toho, že ak ignoruješ niektoré trapotinky, vie to byť vtipné. Ono ide skôr o ten silený komicizmus, že tým hercom neveríš tú rolu, vieš, že to hrajú a tým je to vtipnejšie. Ale SM ali prehnaný perverzmus hlavne v prvých dvoch, od trojky sa to mierne zlepšilo.
  • upraveno 23. října 2012
    Benji : Tommen a Myrcella nemôžu prežiť. Veštba vraví že zomrú skôr ako Cersei.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 23. října 2012
    Tak se stane vládcem Skály Tyrion, no.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. října 2012
    Mrcel17 napsal(a):

    Benji : Tommen a Myrcella nemôžu prežiť. Veštba vraví že zomrú skôr ako Cersei.

    Veštby sú keci...

    Podľa mňa sú veštby vo svete Piesne ovplyvniteľné, prvá časť sa vyplnila, teda Joff je mŕtvy, ale ak sa Cersei v čas uvedomí, môže ich zachrániť. A to, že ich zlatom korunuje a zlato ich zabije môže znamenať aj niečo iné... Viď ako sa GRRM vyjadril o proroctvch
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 23. října 2012
    Tak já napíšu jak bych TO dopsal:
    ARIANNE plus Aegon - Vládci Jihu
    ARYA - zavraždí Cersei, pomůže ji Tyrion, poté ještě Boltona a další
    AŠA - zabita
    BRAN - stane se první hlavou AZOR AHAI
    BRIENNE - zabita
    BRYNDEN - osvobodí Edmura a stane se nakonec vládcem Řekotočí
    CERSEI - zabita Aryou a Tyrionem
    DANY - druhá hlava AZOR AHAI, zabita
    DAVOS - nalezne Rickona ale v jeho službách zemře
    JAMIE - do Noční hlídky, lord velitel (?)
    JON - třetí hlava AZOR AHAI
    SANSA - stane se společně s zázračně uzdraveným Robertem Arrynem královnou Údolí
    Děti CERSEI - Tommen vládcem Západu, Aegon mu jako dítěti odpustí hříchy jeho rodičů
    STANNIS - zemře
    MELISANDRA - zemře
    OŠA - z jeího pohledu budeme sledovat vzestup RICKONA
    RICKON - Král Severu, pravý král Zimy, mlčenlivý, krutý a vše si pamatující
    TYRION - pomůže zabít Cersei, dosadí Tommena a stane se jeho pobočníkem
    THEON - stane se vládcem ŽELEZNÝCH ostrovů, v područí Severu
    DALŠÍ ŽELEZNÍ - Victorion zabit draky, Euron též, Mořský kněz pomůže dosadit Theona
    EDIT: HODOR - Hodor hodor


    Pokud jsem na někoho zapoměl, doedituji ho :)
  • upraveno 23. října 2012
    Nevím nevím- Tyrion zabije Tommenovi matku a on ho za to udělá pobočníkem? Brynden vládcem Řekotočí? Když osvobodí Edmura a sám by byl "slepá ulička" co se pokračování rodu týče?
    edit: Zázračně uzdravený Robert Arryn?! Jak?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 23. října 2012
    Mno, Tommen se to nemusí dozvědět, vykonavatelem bude přeci Arya.
    A Edmure podle mého na tom po Lannisterském vězení a po RW nebude moc dobře psychicky. :(
  • upraveno 23. října 2012
    Mno, mám v hlavě jednu hezkou vizi. V Písni jsme se ještě nepodívali do Casterlyovy skály. Tak snad Edmure by tam moh udělat brajgl a popíchnout rod, který nahradí Lannistery, tak jako Freyové nahradili Tullye a Boltonové Starky. Holt na to ale není ta správná povaha, takže sranda nebude. Realisticky vzato si ale myslím, že Řekotočí nakonec skončí v rukou Bryndena. Edmure umře, čistě proto, že je spárovanej.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. října 2012
    Já bych se nedivila, kdyby Edmure do C.skály ani nedorazil. Možná se pokusí o něco hloupě statečného během cesty (třeba utéct s Jeyne) a skončí jako jehelníček. Pro příběh je to v podstatě zbytečná postava, Martin pro něj nemá využití a zároveň bude jeho smrti dost čtenářů litovat.
  • upraveno 23. října 2012
    Ale když to tak vezmeš tak nám tu stále někde pobíhá Brynden a ten to může v říčních krajinách ještě pořádně zatočit. MArtin potvrdil, že se ve Vichrech na C. skálu podíváme proč ne třeba právě při záchraně dědiců z rodu Tullyiů nebo případně Starků?
  • upraveno 23. října 2012
    podle mě to pro následující rody skončí následovně:
    Stark: Rickon bude pravým králem severu, Bran zůstane na severu, Arya bude asasinkou
    Lannister: Cersei i bastardi zemřou a Tirion se stane lordem ze Skály, Jamie zemře během bojů
    Baratheon: Shireen si po Stannisově smrti vezme nějakého lorda a rod zanikne
    Greyjoy: Theon bude popraven Stannisem za "vraždu" Brana a Rickona, Aša a Euron zemře a kněz dosadí na trůn Victariona
    Tyrell: Loras zemře a zbytek se vrátí domů (až na Maceho, který zemře u Bouřlivého konce)
    Tully: Edmure se svou ženou zemře a Brynden bude vládnout, poté rod vymře jelikož nebude mít dědice a tak odkáže říční krajiny právoplatněmu králi severu
    Arryn: Robert zemře a Harry se Sansou budou vládnout Údolí
    Martell: Ariane si vezme Aegona a společně budou vládnout Dorne a Dračímu kameni a Doran bude spokojen že došel touhy svého srdce
    Bolton: Vyvražděni pomstychtivími seveřany
    Frey: Vyvražděni spojenými silami Rickona, Bryndena a Catelyn
    Targaryen: Dany zemře, Aegon se stane lordem Dračího kamene, vezme si Ariane Martell, nechá Sedm království rozdělit (podobně jako před dobytím, až na to že Baratheonům odebere Bouřlivý konec za rebelii)
    Zeď: Jon bude spolu s Benjenem velet Noční hlídce obohacené o muže z Stannisovi armády (které sem pošle Aegon)
  • upraveno 23. října 2012
    A martin povedal že sa pozrieme aj do valyrie tak prečo by nemohol Eddmure vladnuŤ tam? :D t je asi taka teoria
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. října 2012
    Zatočit s čím? Kým? Leda by znovu zformoval Bratrstvo bez praporců. Ale to by musel odstavit svoji sýpající neteřinku.

    Martinovu poznámku, že se na Skálu podíváme, beru zatím s rezervou. Ne že bychom se tam nepodívali, ale myslím, že to bude spíš z pohledu Cersei, která tam bude na čas odsunuta a bude se opíjet - vínem i představou, že se vrátí k moci.
  • upraveno 23. října 2012
    Nevada napsal(a):

    Zatočit s čím? Kým? Leda by znovu zformoval Bratrstvo bez praporců. Ale to by musel odstavit svoji sýpající neteřinku.

    Martinovu poznámku, že se na Skálu podíváme, beru zatím s rezervou. Ne že bychom se tam nepodívali, ale myslím, že to bude spíš z pohledu Cersei, která tam bude na čas odsunuta a bude se opíjet - vínem i představou, že se vrátí k moci.

    Mohla by se konečně pizda uchlastat k smrti, stejně si pomalu odpravuje játra. :-)
  • upraveno 23. října 2012
    Nevada: Bože, já už nechci další kapitoly Cersei... pokud nebudou ve stylu jejího posledního POV v Tanci :D A co týče Bryndena - nemusí se přece spoléhat na Bratrstvo, ale na říční lordy, kteří mají tak jako tak na Freye pifku.
  • upraveno 23. října 2012
    svoa00: a myslím že seveřané by Bryndenovi také pomohli, ti taky jen tak na Freye nezapomenou
  • upraveno 23. října 2012
    Vite proč na severu nik nema alzhaimra?
    neboT sever si pamatuje
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    Nevado trhej :)
  • upraveno 23. října 2012
    A mně se zrovna tenhle líbí. :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. října 2012
    Pánem Říčních krajin je Baelish. Tullyové už jsou out.
  • upraveno 23. října 2012
    Montezuma3 napsal(a):

    Pánem Říčních krajin je Baelish. Tullyové už jsou out.

    S Pedofingerem sem nechoď.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. října 2012
    svoa00 napsal(a):

    Nevada: Bože, já už nechci další kapitoly Cersei... pokud nebudou ve stylu jejího posledního POV v Tanci :D A co týče Bryndena - nemusí se přece spoléhat na Bratrstvo, ale na říční lordy, kteří mají tak jako tak na Freye pifku.

    Já taky ne. A proto nám je strejda George naservíruje ve velkém...
    Co se týče Bryndena, říční lordi budou mít imho jiné starosti než pomáhat osamělému mstiteli formovat odboj. Po Bryndenovi se mi stýskat nebude. Ale pokud se vrátí, tak jen doufám, že Martin nevytáhne z klobouku, tedy z Jeyne Robbovo dítě.
    Krisa napsal(a):

    Nevado trhej :)

    Někdy příště. Měla bych zase černý puntík. Jednou denně mi to musí stačit ;)
  • upraveno 23. října 2012
    Tak se přidám se svým seznamem přání a odhadů, zatím jen co se Starků týče:
    Rickon- doufám v návrat na Zimohrad a výhledově i vládu ať už z pozice lorda, nebo krále (Rozpad 7K se mi jeví den ode dne jako lepší a lepší nápad.). Neberu argument "nebyl by to Stark", pořád z se z něj v dobrých rukou může vychovat "alespoň" Seveřan.
    Bran- sroste se stromem a pokud přežije (a nebude tím na straně WW), zůstane za Zdí, odtržen od zbytku světa.
    Arya- přála bych jí návrat do Západozemí a vyškrtání Hit Listu, po znovupřečtení Tance se víc a víc obávám, že z ní nakonec vážně bude Nikdo.
    Sansa- stále zvedám ruku za darování vyhlídkového letu Malíčkovi, i kdyby se mělo počkat do znovuotevření atrakcí na Orlím hnízdě. Předtím by od něj mohla ještě pochytit trochu té politické obratnosti a definitivně zahodit přebytek naivity. Co se Harryho týče, čekám, že se objeví nějaké to velké ALE, takže na tuhle svatbu bych moc nevsázela. A po Hostině budu s obavami čekat, jestli se nakonec "dodatečně" nesesype/nepomátne.
    Jon- jako dost pravděpodobná verse se mi jeví polibek od Mel a kariéra AA, což se mi v poslední době nezamlouvá, takže v nastalé situaci bych snad i volila smrt na začátku Vichrů.

    UnCat- definitivní smrt.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.