Co jiného číst?

upraveno 3. ledna 2011 v Literatura
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco

PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
1737476787992

Komentáře

  • To ste nečítali Goodkinda. Tie knihy som mal zvráteným spôsobom rád, ale filozofické litánie o zhubnom vplyve pacifizmu kľudne aj na 5-6 strán boli fakt moc.
  • Mne sa zatiaľ Malazské hĺbanie nad všetkým možným páči. Ale ešte mám toho pred sebou dosť, tak uvidíme, či sa ho neprejem.
  • upraveno 23. srpna 2017
    @zaklinac Jediný díl, kde mi to filosofování opravdu vadilo bylo v Dani pro ohaře (Protože filosofoval Kruppe =D). Jinak v pohodě. Erikson to má v paži. Horší je to s Esslemontem. Občas má světlejší momenty (bitva v Návratu Rudé gardy, ale závěry jeho knih stojí za starou Belu. Malazskou ságu jsem přečetl už několikrát a je to asi moje nejoblíbenější fantasy série. Ale holt na to člověk potřebuje náturu. Mě nebaví zase jiné věci. ;-)
  • @Magister_Peditum tak si to citaj mne sa nechce citat v kazdej knihe 300 stran o nudnych nezmysloch druhykrat by ma neprinutili to precitat ani forkrul assail
  • No tak to dosť vysvetľuje. Kruppe je docela oříšek i v každodennom rozhovore. Zatiaľ ho pre mňa tromfol len Iskaral Pust. Není divu, že i jeho bohu je z něj nějak divně. :-D
  • @Aviv Pust je boží! :-D

    @zaklinac Klid, vždyť tě do toho nikdo nenutí.
  • Jo, docela se těším, až o toho zmetka zase zakopnu. Ty jeho nepochopitelné zlostné tirády, to se jen tak nevidí. S Mogorou kolem snad dojde i k upgradeu.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Já bych třeba chtěl vidět rozhovor mezi Kruppem a Teholem Beddiktem =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Chcete říct, že Kruppe neumře bolestivou smrtí hned ve čtvrtém dílu? :(
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Nevada ne, útěchou však může být, že po Vzpomínkách se objeví už jen v jedné knize. :-D
  • Co takhle Igguldena, znáte?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • AvivAviv
    upraveno 24. října 2017
    Mám 3 zatím.
  • Ta egypťanka... Ona má v ruce mikrofón, nebo sožetoje za věc?
  • @Aviv Mně to připomínalo sklenku vína, ale to asi nebude. Každopádně je to muž, ne žena.
  • upraveno 24. října 2017
    @Aviv jssem na 15 a je to docela výzva jako :D letoš je to o dost těžší než obvykle
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Někde je i celý obrázek odkrytý. Ale mě moc baví to odkrývání po dnech a postupné luštění. Ani se nesnažím naklikat nějaké ty známější knihy, jestli se od boku trefím. To není ono :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ale tedy z dnešního okénka nevím ani ťuk :(
  • @Nevada No já třeba uhodl knihu z které tam je jen malý kousek a ono to ukáže i kousek další knihy :D třeba u jedné to ukázalo myší ucho a hned jsem věděl další knihu :D

    Inak dneska tam jsou dvě (zadej si do vyhledávače na cbdb film a najdeš hned) Ta druhá je těžká, kdyby neil gaiman nebyl můj ublíbený autor nedám to
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    díky!
  • @Nevada Snad ta nápověda stačila :D já nechtěl rovnou psát knihy :D
  • No jasné! Gaiman...
  • @Aviv @Nevada no jestli dáte ten dnešní obrázek tak se klaním já na to koukám a nic mne nenapadá
  • Je tam hlavne jedna vec, ktorá podľa mňa nie je kniha ale iba film, ani na Wiki som o knihe nič nenašiel.
    Tim Burton
  • Arutha napsal(a):

    Je tam hlavne jedna vec, ktorá podľa mňa nie je kniha ale iba film, ani na Wiki som o knihe nič nenašiel.

    Tim Burton
    Možno podľa filmu vydali knižku, ako robia s Disneyovkami.
  • p1e9t9r2 napsal(a):

    @Aviv @Nevada no jestli dáte ten dnešní obrázek tak se klaním já na to koukám a nic mne nenapadá

    Pokud byla ženská s náhrdelníkem již odhalena, tak fakt nevím, co se tam dá odhalit.
  • @Aviv Byla odhalena už první den :D já tam tuším dvě knihy město a a ten sníh, ale furt to ne a ne odhalit
  • p1e9t9r2 napsal(a):

    @Aviv Byla odhalena už první den :D já tam tuším dvě knihy město a a ten sníh, ale furt to ne a ne odhalit

    Sněhulák to teda není, no.
  • Audrey Hepburn!
    Jak to, že jsem to nezbadala hned!
  • To je snad vtip... Opravdu tam dali knížku jménem
    Sova
    ?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.