Co jiného číst?

upraveno 3. ledna 2011 v Literatura
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco

PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
1767779818292

Komentáře

  • uprav to na
    1) zkratka anglicky - psala jsem doslovné, tak koukni na ta písmenka na kompasu
    2)jestli jsi zkoušela dětskou hru, zkus ještě jednou v jednotném čísle
  • Jitka napsal(a):

    kompas - kam ukazuje? je to fakt doslovné! ale bacha, mrkněte na popis na martinus nebo cbdb, český název nestačí, britská autorka

    jáma je spíš jamka a důležitý je ten druhý předmět, který děti cvrnkaly před dobou internetu, francouzský autor

    Oni jsou jakože spolu? To zelené totiž mám, jen tu jamku ne. Myslela jsem, že jamka je samostatná knížka.
  • @Jitka mňa asi porazí - ja skúšam všemožné kombinácie a pritom stačí
    jedno slovo a pár písmen
    :wall:
    ďakujem :-)
  • upraveno 30. října 2017
    edit...
  • @Jitka No já u té díry váhám, protože mám 63 knih a jednu ne a nemůžu se dopátrat, který obrázek mi chybí :(

    Inak jak šel dneska bonus? Docela sranda ne
  • upraveno 31. října 2017
    aha, tak neporadím, jak jsem už psala, jedu den po dni. možné to je, s touhle variantou jsem nepočítala.

    asi máš pravdu, na tom detailu v uhádnutých, není ta díra celá, takže to asi bude samostatná kniha...
    @p1e9t9r2 na druhou stranu je tam málokterý obrázek dokonale ve výřezu...takže se opět přikláním k variantě koule+díra=1kniha

    bonus jsem si užila :-) hlavně hláška na manžela, jak poznám, co je výška knihy, když tu je 250x290 :-D
  • @Jitka Já měl stejný problém :D
  • p1e9t9r2 napsal(a):

    @Jitka No já u té díry váhám, protože mám 63 knih a jednu ne a nemůžu se dopátrat, který obrázek mi chybí :(

    Inak jak šel dneska bonus? Docela sranda ne

    Tři čtvrtě šestpísmenového slova? No fakt dík... Zatím jsem našla jednoho autora s dobrým jménem, ale nemám pocit, že píše o Londýnskem ochrancovi so zvláštnym čarom.
  • dneska je to dobry, skoro same doslovne, ale nazev u toho kousicku kolace, ten me fakt dostal
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    A zrovna na ten koláč nemůžu přijít.

    Potrápil mě počítač, fakt jsem nečekala, že to bude zrovna to, co to je :).
  • @Krisa koláč má strašne zvláštny a aj dlhý názov (keby som po tej knižke nepokukovala posledný rok, tak to asi neuhádnem), možno Ti pomôže, že je to Sansin obľúbený druh koláča
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Katrina Ten jsem zkoušela, ale nesjela jsem ve výčtu na martinusu dostatečně dolů :)
  • Počítač trápi i mňa.
  • AvivAviv
    upraveno 31. října 2017
    A aj ruka s električkou (?).
  • bacha radím
    počítač: dá se dobře odhadnout, co stojí na obrazovce, je to doslovné, akorát slovensky
    ruka: "električka"- je to odznak, kterým se prokazuje osoba oprávněná nás v "električce" kontrolovat, a ta osoba je...
  • AvivAviv
    upraveno 31. října 2017
    Jitka napsal(a):

    bacha radím

    počítač: dá se dobře odhadnout, co stojí na obrazovce, je to doslovné, akorát slovensky
    ruka: "električka"- je to odznak, kterým se prokazuje osoba oprávněná nás v "električce" kontrolovat, a ta osoba je...
    Dík, to je tak když MHDčkou nechodím, to pak o tom nic nevím. To s překladem jsem skoušela a
    prehra
    mi neberie, tak neviem akú podobu.

    Už to mám.
  • No tak dnes som vedľa jak tá jedľa.
  • Už jedno mám.
  • To slunce je tam jen tak nebo je to nějaká knížka
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Uááá, nemůžu přijít na to, co mám blbě v tajném bonusu :(
  • tak mi napiš do zprávy a já ti pomůžu, nebo to dej do spoileru
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dík, napíšu ti SZ, abych někomu případně nezkazila překvápko.
  • a zkopíruj mi i zadání, to už nemám vidět, poznamenala jsem si jen ty výsledky
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dneska mám knihy 2 (auto a ušáka), jinak nevím.
  • upraveno 1. listopadu 2017
    2 v posteli a srdíčko? v názvu knihy je emoce (srdce) a choroba (postele), celkem 4 slova v názvu
  • a kdo nedá ten mrak, tak už sem nesmí! ;-)
  • Víte toho králíka :D já nad mít už lamentují týden a furt nevím co je zač :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. listopadu 2017
    Cha, teď mi to došlo, já si říkala, že si počkám, až se ten obrázek doukáže :)

    (Jsem váhala jestli to je záštita nebo divná brusle)
  • králík
    koukni se pořádně doprava na ten předmět, co na králíka míří
  • @Jitka
    to vím myslivce i honce jsem už zkoušel
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.