Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec

Na stránkách http://www.shirepost.com/GeorgeMartin.html jsem našel fotky zajímavě zpracovaných "jelenů" a jiných platitel ze světa Písně. Dokonce je možné si je za rozumnou cenu objednat. Škoda jen, že tam nemají zlaté "draky", ale to by už asi bylo o něco málo dražší. :wink: Takže výzva pro všechny numismatiky! :)

1343344346348349366

Komentáře

  • Ty popisky... :-D
  • Jo, Geralt by je všechny zpráskal na jednu hromadu! :-D
  • AvivAviv
    upraveno 4. srpna 2016
    Prvý by bol skutočne peknou vitrážou do okna.
    Zdá sa mi to, alebo v tom desiatom Sansa ťahá Baelishovo telo za koňom?
    No jo, Witcher...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To takhle jedna páteční kalba v Asgardu u sudu velmi silné medoviny.
    lehce opilý Loki: "Pánové! Čistě teoreticky, kolik dokážete zabít lidí jednou ranou?"
    opilý Hodur: "Když se postaví za sebe, tak klidně dva jedním šípem."
    silně opilý Týr: "Pche, to já dokážu zabít tři jednou rukou, a postavit se můžou třebas i na hlavu."
    "To nic není!" zvolá na šrot opilý Thór mávajíc nad hlavou mjolnirem. "Já škyt Já dokážu zabít klidně i tři škyt stovky jedním úderem blesku."
    l.o.Loki: "Kecá!"
    n.š.o.Thór: "Já že kecám? Tak sleduj..." A PRÁSK!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Sakra, Thór už dosiahol úroveň 6 a naučil sa svoju ultimátnu schopnosť, Thunder Chain.
  • A to ještě pod vlivem. Si představ co by svedl jako střízlivej! :-D
  • Veľmi jednoduchá, a podľa mňa krásna limitovaná edícia od Harper Voyager. :)

    image
    image
  • @Arutha Ať žije minimalismus, kéž by i u nás to zkusili...
  • Mně by se to líbilo, kdyby tam byl kompletní počet knih :D takhle bych si to nekoupila...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dreamer napsal(a):

    Mně by se to líbilo, kdyby tam byl kompletní počet knih :D takhle bych si to nekoupila...

    Jen aby...
  • Dreamer napsal(a):

    Mně by se to líbilo, kdyby tam byl kompletní počet knih :D takhle bych si to nekoupila...

    Ale ono tech knih uz vic nebude...

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik ;)
  • upraveno 7. září 2016
    @Dreamer @Krisa :D

    Každopádně, já to tak mám s každou sadou. Třeba když jsem vždycky jako školák dostal set kde byla tužka s perem (bombičkovým, keramickým) zkrátka takový ten ozdobný penálek, tak mě nejvíc rozčílilo když se mi jedna věc nakonec rozbila/ztratila, pak už jsem tu druhou část nedokázal používat. Není to ono, když to není komplet.

    Teď si uvědomte, jak trpím při pohledu do knihovny, když mám všechny knížky ze ságy v tvrdých deskách od talpresu a jen hru o trůny mám v paperbacku. Odpudivý pohled!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik A troufáš si tam pozvat návštěvu, aby viděla ten strašlivý poklesek?
  • @flanker.27 Je to dobře zamaskovaný, před ty paperbacky jsem strčil Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel :D a následně odpoutal pozornost publikací 1000 alkoholických koktejlů :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Na odpoutání pozornosti mám Bulgakova O prospěšnosti alkoholismu :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vydání je to pěkné. Ale ještě hezčí by bylo, kdyby na Hostině byl znak Martellů, místo toho greyjoyovského slizu. (I když chápu, že zřejmě chtěli dodržet "zvířecí" řadu.)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    Teď si uvědomte, jak trpím při pohledu do knihovny, když mám všechny knížky ze ságy v tvrdých deskách od talpresu a jen hru o trůny mám v paperbacku. Odpudivý pohled!

    To naprosto chápu. Mě děsně vytáčí, že ten novej paperback je jinej, než ty původní!
    (Má porucha autistického spektra se hlásí a nadskakuje u toho :P )
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Borec to vylepšíl, a já mám nutkání se vás zeptat, jestli se vám víc líbí stará, nebo nová verze :twisted:
    image
  • upraveno 8. září 2016
    @Monte Karstark a který je ten vylepšený? :-k já tam žádný vylepšený obrázek nemůžu najít...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Dreamer Ten napravo má krajšie stromy...
  • Ta vpravo je bledá jak ředitelka vápenky...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já bych řekla, že nevylepšil, naopak... 2014 se mi líbí podstatně víc.
  • 2016 je prepracovanejšia, detailnejšia, realistickejšia a určite dala viac práce. 2014 má však priateľské farby kúzlo, ktoré 2016 chýba a nepodobá sa tak veľmi na Clarke. Podľa mňa tam nie je zlepšenie, iba zmena.
  • Ale ta z r. 2014 má velmi nepovedenou levou (tu spodní) nohu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já teda taky když bych musel volit (jako že volit mezi matkou draků a matkou draků by pro mě byla volba ukrutná a zoufalá) tak bych vybral 2014. Má poetiku, která té z roku 2016 naprosto chybí.
    Gepeto napsal(a):

    @Dreamer Ten napravo má krajšie stromy...

    Si zabil =D
  • Ale tie stromy sú fakt vydarené.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. září 2016
    image

    (Dovolil jsem si vložit jinou verzi obrázku, ta původní byla ošklivě rozmazaná. Monte)
  • Alespoň nevypadá jako seriálová Daenerys, ale jinak se Dany po podání halucinogenů nelíbí vůbec... asi špatný trip.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.