Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec

Na stránkách http://www.shirepost.com/GeorgeMartin.html jsem našel fotky zajímavě zpracovaných "jelenů" a jiných platitel ze světa Písně. Dokonce je možné si je za rozumnou cenu objednat. Škoda jen, že tam nemají zlaté "draky", ale to by už asi bylo o něco málo dražší. :wink: Takže výzva pro všechny numismatiky! :)

1344345347349350366

Komentáře

  • Badass... To už dorazila do Valyrie?
  • Jo, ta stylizace "Barbar Conan" se mi líbí.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Everett_Young Barbara Connan =D
  • A to by docela sedelo. Valyrijčine už rozumie len zopár ľudí, to je skoro akoby hovorila barbarsky nezrozumiteľne. :-D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Aviv napsal(a):

    A to by docela sedelo. Valyrijčine už rozumie len zopár ľudí, to je skoro akoby hovorila barbarsky nezrozumiteľne. :-D

    Popravdě, díky knihám jsem nabyl na pocitu, že Valyrijštinou mluví ještě minimálně polovina Essosu :O
  • Nekaž mi to... :-D
  • image

    Já vím, že tomu vůbec nerozumím, ale jak dlouho ještě bude pokračovat trend přes spoďáry si natáhnu záclonu, bojím se, aby se to neprotlačilo na obecní plesy, to by bylo nemilé...tak rychle si totiž rozpoznávací schopnosti odrovnat nedokážu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Chodíš na obecní plesy?
  • @flanker.27 špatně vyjádřeno, spíše jsem myslela plesy v "obecním" měřítku, nenapadlo mě, že to nemusí být jen vesnické tancovačky, ale dančí řízečky na mysliveckém plese jsou jistota :twisted:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Dreamer Neboj, pod tím je ještě druhá záclona.
  • @flanker.27 @Dreamer Já chodím na obecní plesy... :D

    A ještě že nosí aspoň ty kalhotky.. to by si jinak spousta obecních ouchylů taky zničila rozpoznávací smysly :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Ty mi děláš dvojsmyslné chutě :twisted:

    @sfik Kdoví, co nosí ty, kterým pod šaty není vidět :twisted:
  • flanker.27 napsal(a):

    @sfik Kdoví, co nosí ty, kterým pod šaty není vidět :twisted:

    Dámy, které světu ukazují svoje spodní prádlo pod šaty vlastně vystavují na odiv svoji cudnost :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Přesně tak, odstraňují veškeré pochybnosti =D
  • Hele, když někdo vytáhne na společenskou akci tohle, tak už se snese cokoliv.

    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ono to má i své výhody - přes záclonu si nikdo ani nevšimne sražených tepláků :P
    image
  • To už se na ty sítě rovnou můžou vykašlat a vyrazit ven je v botách :roll:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Se obávám, že na to má patent umělkyně Milo Moiré :P
  • upraveno 20. září 2016
    @Krisa asi toho budu litovat, ale kdo to je?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Chceš mi snad říci, že nepoznáš Kim Kardashian a Kanyeho Westa? 8-O
  • @Krisa plastový zadek a "černého Jejíže" si nespletu, ale kdo je ta umělkyně, stačí vysvětlení bez fotky, bojím se :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Jo TOHLE =D
    To je paní, která maluje dost podobně jako pán, kterého sem dával Monte, nebo dělá umění tím, že si na sebe vezme zrcadlové piksly s dírou a se zabudovanou kamerou, pod nimiž nic nemá a nechá se ohmatávat na ulici, případně přijde do galerie úplně nahá s miminem v rukách. Nechápu umění...
  • upraveno 20. září 2016
    @Krisa to jsem viděl :D jako náhodná "oběť" na ulici bych si nestěžoval
    pro zájemce pošlu video (diskrétnost zaručena)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @DanielSvatoš No nevim, dostat antibakteriální gel jen předem a pak ne....
  • @Krisa no dobře potom co bych si osahal prsa tak bych si umyl ruce...čestný
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @DanielSvatoš Aha, já myslela tu druhou krabici :P
  • Když se tak dívám na ty objekty v síťovině tak musím říct že síťovinu nosí jen objekty, které bych zrovna vidět nemusel..
  • Krisa napsal(a):

    Ono to má i své výhody - přes záclonu si nikdo ani nevšimne sražených tepláků :P
    image

    Tak jak to, že sis jich všiml? :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Mě už rozkroky a kozy Kim Kardashian nerozhodí...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jsem si musel vygooglit kdo to sakra je. A u položky děti na mě vybaflo: Saint West, North West.
    Buď maj rodiče zvrácený smysl pro humor, nebo se děcka nenarodily chtěný :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.