TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?

Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1323324325326327329»

Komentáře

• Hlava 22 jako seriál? To by mohlo být zajímavé.
  • Už se to blíží...

• Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    image
  • upraveno 14. února
    @Monte Karstark Už jsem to viděl na bbc instagramu. Těším se moc :) Full HD a zase mi spadne čelist jako v případě Planet Earth 2
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Planet Earth III oznámena tak brzo? Nechci být cynik, ale asi spěchají kvůli Attenboroughovu věku...
  • Muj ty bože, návrat do dětství, nebo co... Po tom, co filmová adaptace první knihy zlyhala a nic dalšího se netočilo, své štěstí jde skusit BBC1 a já se snad dočkám i Magického nože a Jantarového dalekohledu. Rozhodně si teda nedali za název Zlatý kompas, ale celou sérii Temné hmoty. Někdy později tohoto roku se teda snad uvidí.
    A Coulterová dostala tmavé vlasy jak v knize. :D

• KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Jsem zvědavá. Filmová adaptace se mi ale dost líbila, takže o to víc. No a Jamese McAvoye můžu kdekoli, kdykoli a jakkoli :).
  • Já nebyla zcela ztotožněna s přehozením pořadí setkání s medvědy a Bolvangaru, ikdyž chápu, že chtěli epický boj a pak s utnutím konce. Ale ano, bylo hezké.
    Taky na něj těším. Ale Craig byl taky dobrý. A Green ako Serafina, tú len tak neprekonajú.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ale stejně bych to radši viděl od Terry Gilliama, který se kdysi kolem adaptace motal.
  • Já se těším dost na Picardův seriál. Zajímalo by mě jestli bude opravdu středobodem (nechce se mi věřit že by rozjeli tak velký projekt (pardon) s tak starým hercem.

Pár slov o Picardovi:

Každopádně ten francouzskej akcent je skvělej :D Patrick Stewart je skvělej!
  • Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
  • Už teď to miluju, stačí mi soundtrack :-D
  • JoserJoser persona non grata
    Tenhle trailer mě jenom utvrzuje v tom, že jsem to přestal sledovat včas. Vůbec nežeru tu vlezlou a vyprázdněnou popkulturní nostalgii
  • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    Mě Stranger things učarovalo a přestože byla druhá sérka (klasicky) slabší, nevidím důvod proč ve sledování nepokračovat. Nostalgie nevadí, návrat do starých časů je naopak krásný :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.