TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?

Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1326327329331332334

Komentáře

• Hlava 22 jako seriál? To by mohlo být zajímavé.
  • Už se to blíží...

• MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • upraveno 14. února
    @Monte Karstark Už jsem to viděl na bbc instagramu. Těším se moc :) Full HD a zase mi spadne čelist jako v případě Planet Earth 2
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Planet Earth III oznámena tak brzo? Nechci být cynik, ale asi spěchají kvůli Attenboroughovu věku...
  • Muj ty bože, návrat do dětství, nebo co... Po tom, co filmová adaptace první knihy zlyhala a nic dalšího se netočilo, své štěstí jde skusit BBC1 a já se snad dočkám i Magického nože a Jantarového dalekohledu. Rozhodně si teda nedali za název Zlatý kompas, ale celou sérii Temné hmoty. Někdy později tohoto roku se teda snad uvidí.
    A Coulterová dostala tmavé vlasy jak v knize. :D

• KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Jsem zvědavá. Filmová adaptace se mi ale dost líbila, takže o to víc. No a Jamese McAvoye můžu kdekoli, kdykoli a jakkoli :).
  • Já nebyla zcela ztotožněna s přehozením pořadí setkání s medvědy a Bolvangaru, ikdyž chápu, že chtěli epický boj a pak s utnutím konce. Ale ano, bylo hezké.
    Taky na něj těším. Ale Craig byl taky dobrý. A Green ako Serafina, tú len tak neprekonajú.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ale stejně bych to radši viděl od Terry Gilliama, který se kdysi kolem adaptace motal.
  • Já se těším dost na Picardův seriál. Zajímalo by mě jestli bude opravdu středobodem (nechce se mi věřit že by rozjeli tak velký projekt (pardon) s tak starým hercem.

Pár slov o Picardovi:

Každopádně ten francouzskej akcent je skvělej :D Patrick Stewart je skvělej!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Už teď to miluju, stačí mi soundtrack :-D
  • JoserJoser persona non grata
    Tenhle trailer mě jenom utvrzuje v tom, že jsem to přestal sledovat včas. Vůbec nežeru tu vlezlou a vyprázdněnou popkulturní nostalgii
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Mě Stranger things učarovalo a přestože byla druhá sérka (klasicky) slabší, nevidím důvod proč ve sledování nepokračovat. Nostalgie nevadí, návrat do starých časů je naopak krásný :)
    A hele, Marie Terezie bude mít pokračování. Posun od limonádového zpracování vítám, pokud to tedy bude pravda.
    https://www.novinky.cz/kultura/501198-marie-terezie-bude-bojovat-o-dedictvi-i-o-manzela.html
  • Vyměnili herečku Terezky, zajímavé. Těším na Trencka.
    Nicolas Winding Refn poprvé zabrousil do světa seriálů a i když první teaser asi někdy před rokem vypadal slibněji, věřím, že to opět bude skvělé

Nevím no jestli má Cho ten cool faktor jako Spike a navíc má skoro o dvacet let víc. A jestli nebude Tank! jako znělka, ať si to nechají.
    upraveno 5. dubna
    Charisma Spikea bude problém pro jakéhokoliv herce. Cho je aspoň sympaťák. Hrozně se mi líbil ve FlashForward.
    Ale Vicious mohl dopadnout líp :(
    Alespoň něco mi dneska udělalo radost

Jedna z hereček netflixovského Zaklínače zemřela. Pokud vím, tak se neví, koho hrála. https://twitter.com/aj_management/status/1118537683947663360
  • Pokud si chcete zkrátit čekání na další díly Hry seriálem jiného žánru můžete zkusit Warriora. Je to docela zajímavá akční rubanice. Seriál je podle námětu Bruce Leeho a je to znát. Hlavní hrdina čínský dělník Ah Sahm se po příjezdu do čínské čtvrti San Francisca přidá k jednomu z gangů. Zasazení v roce 1873 mě příjde celkem originální. Zase to není žádný socialně -psychologický drama o menšinách. Zatím se tam mlatí dva čínský gangy + Irové ( jedno z jejich poznávacích znamení - mají hodně dětí) k tomu speciální policejní tým zaměřený na Číňany. Mě osobně bojová choreografie v tomto seriálu sedí více než poetické létání v čínských velkofilmech.
    Tak přesně na tohle čekám, palec hore!

Simon Pegg & Nick Frost’s Stolen Picture To Adapt ‘Rivers of London’ – Deadline
    https://deadline.com/2019/04/simon-pegg-nick-frost-rivers-of-london-1202602550/
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.