TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?

Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1324325326327328330»

Komentáře

• upraveno 9. května
    @flanker.27 Kdybych nevěděl že Seznam.cz tyhle servery promuje na hlavní stránce a kdybych tam občas také sám nezabrousil, napsal bych, že navštěvuješ zajímavé weby :D

Ale k článku snad jen tolik, že čas byl milosrdný snad jen k Joyemu. Ty holky chuděry už jsou dost vyzobaný slunečnice...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Na serveru "prozeny" se cítím jako doma, mé druhé jméno je Loretta :twisted:
  • @flanker.27 Já se doznávám že JSEM žena. Moje mužské alterego vzniklo jen kvůli vstupu na kamenování :D
  • Nevim jestli to jsem už někdo nedal.
    @sfik Tak hlavně čekej na píšťalku a neříkej Jehova :)
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    One punch man 2 seria uz ide ( uz asi 5 diel) a je to parada
  • JoserJoser persona non grata
    Hodně dobré, tohle mě letos od HBO zajímá nejvíc

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tak přeobsadili Renfri postavy-renfri-a-marilka-byly-preobsazeny-. Škoda mě se Millie Brady v Posledním království líbila. Ne konci třetí serie už i mečem docela máchala.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sice jenom krátká ukázka, ale z ní mi to připadá prakticky stejné jako deset let starý propadák.
    Zcela upřímně to vypadá mnohem líp, než sem čekal. Film krom vizuálu toho moc nenabídl. A jsem zvědav, zda do boje zase vytáhnou uražené křesťanské spolky :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.