Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1545557596075

Komentáře

  • upraveno 2. října 2012
    To navrhoval myslím i flanker, to by šlo.
  • JayJay
    upraveno 3. října 2012
  • JayJay
    upraveno 3. října 2012
    Krisa to tu nakousla, jak vidím a já podobný nápad měl již před drahnými měsíci (někdy v květnu, kdy dost možná tento topic začínal) a právě k tomuto tématu to sedne, takže bych to využil k experimentování... Zkusil bych napsat sdílenou povídku - postup navrhuji takovýto: Vymyslím kostru děje a každého dobrovolníka poprosím o jednu "kapitolku", ve které popíše v detailu to, co zhruba nastíním (aniž by znal širší rámec děje).
    Pokud jsou zájemci, poprosil bych soukromou zprávu ať nezabíjíme tento topic...
  • upraveno 3. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
    Být tebou, tak si vyberu téma, o kterém chceš psát ty sama. ;-)
  • upraveno 3. října 2012
  • JayJay
    upraveno 3. října 2012
    Tak tak, diskuze nad tématem nepřipouštět a přísnost na nás, my holomci... :o)
  • upraveno 3. října 2012
    Kdo je sakra Euron Greyjoy? :D :D :D (sarcasm). Určitě bych třetí dala. Třeba Dětství malého Ramsíčka :D.
  • upraveno 3. října 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
    Euron je nahodov užasna postava a ma aspoň istý charakter spomedzi tej krakatickej smečky.. Nie je ku..a ako Aša ktoru si kde kto ulovi nie je turncloak ako Theon, nie je vyšinuty jak Balon a nie je podrazak jak Vicarion...
    The best techniques are passed on by the survivors..." ―Gaiden Shinji, Blademaster
    Citat z jednej hry čiŽe sa do fantasy hodi... A je to pravda.. on prežil.. koniec koncov vždy je jedno ako viťaz vyhral ale hlavne že vyhral.. a o tom to je... preto Rightful evil
  • upraveno 3. října 2012
    Gardien: Já neříkám, že je špatná postava, Mel je také v jistém smyslu fajn, ale... ;)
    Prostě od jisté doby mi přijde, že by se k sobě kráááásně hodili. Megaloman a fanatička- to je pár snů, ne?! :D
  • upraveno 3. října 2012
    Gardien: Mne sa teda nezda, ze Asu si kde kto ulovi, ci si uz cital Vichry? :)
    a Euron mi pripada dost vysinuty...normalny clovek sa zriedkakedy obklopuje nemymi priserkami :)
  • upraveno 3. října 2012
  • upraveno 4. října 2012
  • upraveno 4. října 2012
    Mám asi dost blbou otázku, ale nakonec teda co?
  • upraveno 4. října 2012
    hmmm tak snaď čim skôr.. už neviem ake su témy
  • upraveno 5. října 2012
    Ehm, budete mít někdo víc jak dvě povídky? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. října 2012
    To je asi zatím ve hvězdách. Když ještě není dopsaná ani ta první.
  • upraveno 5. října 2012
    Takže doplněno a vyhlášeno. U termínů je opět možný posun ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. října 2012
    Som jediný, kto si všimol, že na tom obrázku hore The Shivering Sea vyzerá ako leitaci vták? :D
  • upraveno 6. října 2012
    A nechtělo by to ten obrázek nějak rafinovaně změnit k novým tématům?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. října 2012
    Prečo? Predtým sa to viazalo na Valyriu a teraz na €nove cesty :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. října 2012
    Jako konečný termín je uveden 26.10., ale byly zde prosby o 17.11. Jen podotýkám.
  • upraveno 6. října 2012
    To byla vseobecna poptavka po tom 17? Ja ji rad vyhovim, pokud nema nekdo namitek.
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    ziadne namietky :)
  • upraveno 6. října 2012
    Hele stejně byste to posunovali, jsem pro sedmnáctého.
  • upraveno 6. října 2012
    To so serem Illynem bolo kruté
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.