Marcellus nadabovanej Vydrou...luxusní kombinace.... Pulp Fiction je prostě film nabitý hláškami. Nejradši mám rozhovory mezi Vincentem a Julesem... "Pokaždé když se dotknu toho mozku, zašplouchá ve mě nitroglycerin" "Čenžneme se! Budu mít podělaný okna a ty skladej negrovi lebku"
Můj kontaktní mail byl během přesunu webu možná hodinu či dvě neaktivní. Nedošlo mi, že by zrovna v té době někdo posílal povídku, ale kupodivu asi jo , páč jednu jsem po poledni dostal (Indigo). Tak doufám, že vás nebylo víc. Případně raději pošlete znovu, pokud jste posílali někdy mezi 11-14 hod dnes.
Komentáře
Pulp Fiction je prostě film nabitý hláškami. Nejradši mám rozhovory mezi Vincentem a Julesem...
"Pokaždé když se dotknu toho mozku, zašplouchá ve mě nitroglycerin"
"Čenžneme se! Budu mít podělaný okna a ty skladej negrovi lebku"
Taky miluju jejich úvahy nad masáží nohou....
http://www.kontinuum.cz/index.php?location=/fanfiction/fanfiction.php?
Je to ta poslední přidaná.
Tak tedy suďte. :-)