Hodnocení povídek 2. kola

upraveno 25. října 2012 v Povídky
11415161719

Komentáře

  • upraveno 23. září 2012
    Hildegarda: Tys psala osmičku???:-o Tak to bych netipovala, že krásnou a dojemnou devatenáctku a úchyláckou (samozřejmě to bylo správně úchylné;-)) osmičku napsal stejný člověk...:-)
  • upraveno 23. září 2012
    Jinak - předpokládám, že oficiálně ti míň úspěšní odtajnění nebudou. Že já jsem byla tak blbá a prokecla se - aspoň bych se mohla bavit tím, že by se to nikdo kromě Aleka nikdy nedozvěděl, muhaha :D
  • upraveno 23. září 2012
    Uf, tak jsem se od Aleka dozvěděla, že nejsem poslední, ale průměrná. To teda nevím, co je horší... asi spíš průměr :/
  • upraveno 23. září 2012
    to sa mi len zda, alebo som bola jedinym zastupcom SR, kto bodoval?
    kde ste sa vsetci schovali?
  • upraveno 23. září 2012
    Jak, jediný? :-))
  • upraveno 23. září 2012
    Soutěž se povedla, bylo to napínavé až do konce. :-)
    Chtěl bych poděkovat všem, co se zúčastnili a něco napsali - jak povídky, tak i komentáře k nim.
    Objevilo se několik vycházejících hvězd, konkurence oproti 1. kolu neuvěřitelně vzrostla. :-)
    Tak znovu naviděnou, třeba už ve 3. kole. ;-)
  • upraveno 23. září 2012
    Ty si tiez Slovak? a co nehutoris po nasom? :)))
  • upraveno 23. září 2012
    Já jenom když se trochu napiju. :-)
  • upraveno 23. září 2012
    hmmm rad by som vedel Či som 20.
  • upraveno 23. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. září 2012
    Tak by vítězka měla pomalu začít přemýšlet nad tématem pro třetí kolo :)
  • upraveno 23. září 2012
    Hehe, teď jsem se poštrachala na harddisku máminýho stolního počítače a našla jsem tam svoje pravěký povídky. To bude zábavy! :-D
  • upraveno 23. září 2012
    Ctrl-C Ctrl-V sem, dúfam. ;-)
  • upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
    OK ale ne dnes, musím se tím probrat.
  • upraveno 23. září 2012
    Super:-))) Už se těším:-)
  • upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
    mám začít vymýšlet na novém webu sekci vaší tvorby, tedy nějaké blogy? :-)
  • upraveno 23. září 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. září 2012
    Spíš bych to nechal pohromadě, ty blogy jsou takové neosobní, akorát budeme mít milion dalších kategorií. Stejně si to každý nechá v počítači tak je snadné to případně dohledat.
  • upraveno 23. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. září 2012
    Myslim, že by bylo zajímavý třeba doplnit nějakou další bílou stránku knihy, něco, kde je pořád ještě psáno zde jsou lvi, jako to bylo s původem Jona Sněha. Na druhou stranu by mi vůbec nevadilo, kdyby to bylo téma, který by mi třeba dovolilo napsat pokračování svého posledního pokusu... :)
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
    Vlcacka: zajímavé. Mě napadala témata jako "Západozemí 10 let poté" (rozuměj - po závěru Tance) nebo "Melisandřino mládí" či "Co bylo před Andaly doopravdy?" :D
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
    čo tak Dunk a Egg?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.