Hodnocení povídek 2. kola

upraveno 25. října 2012 v Povídky
11415161820

Komentáře

  • upraveno 22. září 2012
    Anglachel: Díky, no, doufám, že se ti bude líbit i ta druhá :)
    Chell: Děkuju :D. No, nejvíc mě "štve", že 6. jsem psala skoro měsíc a 4. jsem napsala za 20 minut :D.
    flanker: Jé, děkuji :).
  • upraveno 22. září 2012
    Kolikokoli: Nemáš vůbec zač, je to zasloužené:-) Hlavně na té šestce šla vidět ta dlouhodobá práce - byla jedním z mých prvních míst:-)
  • upraveno 22. září 2012
    Kolikokoli: Gratuluji ke krásným povídkám :) Vůbec bych neřekla, že 4 a 6 spáchal jeden autor, u mě byly obě druhé nejvýše bodované.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. září 2012
    Kolikokoli: Není zač, líbí se mi, když autor dokáže vytvořit postavu s uvěřitelnou "hlavou" :)
    Těmhle osobnějším příběhům dávám přednost.
  • upraveno 22. září 2012
    Kolikokoli: 4ka sa mi naozaj pacila
  • upraveno 22. září 2012
    Já se přidávám ke gratulacím a a prozradím, že jsem byla autorkou povídka č. 2.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. září 2012
    Další, kdo klamal v diskusi pod vlastní povídkou :)
  • upraveno 22. září 2012
    Já jsem prostě taková hrozně zákeřná :-) A byla jsem další? Klamal ještě někdo? (abych se nemusela moc stydět)
  • upraveno 22. září 2012
    Lady Sansa: Varysa mě opravdu velmi pobavila:-))) Super:-)
  • upraveno 22. září 2012
    Skromně se skláním před tvou moudrostí a děkuji ti. :-D
  • upraveno 22. září 2012
    Varysa byla luxusní :D.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. září 2012
  • upraveno 22. září 2012
    Strašné, všetci tu sú vychcaní ako diery do snehu a komentujú pod vlastnými menami svoje poviedky, aby ich neuhádli :D
  • upraveno 22. září 2012
    Mily Aleku, uz se to neda vydrzet :)
    prosim, prosim prosim, prosim, uz budem dobra :)
  • upraveno 22. září 2012
    Aleku, ani nevíš, pod jak obrovským tlakem jsou někteří z nás. :-)
  • upraveno 22. září 2012
    :))) tak ked Alek ani nemukne, odskacu si to ini :)
  • upraveno 23. září 2012
    Ahoj lidi, tak co, jak se daří? Předchozích 200+ příspěvků nebudu s dovolením číst a rovnou oznamuji, že v článku výše jsou téměř kompletní výsledky ;-)
  • upraveno 23. září 2012
    Mno, díky za komentáře u mojí devítky, hlavně za ty, co říkají víc než "tohle je Arya, jak ji známe" ;)
  • upraveno 23. září 2012
    Páni, gratuluji všem a děkuji všem. Tohlencto jsem nečekala :D.
  • upraveno 23. září 2012
    Vďaka zak omentare ku mne.. nabudúce to bude lepšie snaď
  • upraveno 23. září 2012
    Sedmička je šťastné číslo a děkuji moc za hezké komentáře! :-)
  • upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
    Tak ak je Head naozaj autorom č. 16, tak je to pre mňa najväčšie prekvapenie tohto kola. :)
  • upraveno 23. září 2012
    Přiznávám se k povídce číslo 18, tak vysoké umístění jsem za nedokončenou povídku nečekala. Děkuji :)
  • upraveno 23. září 2012
    Dreamer: A bude zbytek dodatečně? :)
  • upraveno 23. září 2012
    Gratuluju všem! :)
    Já vám děkuji za komentáře, potěšilo mě, že se ty moje slátaninky vůbec někomu líbily.
  • upraveno 23. září 2012
    Juchú, môj odhad, že nebudem medzi prvými siedmimi bol správny. Som dobrý :D
    A ďakujem za komentáre k mojej poviedke, takú dobrú odozvu som fakt nečakal :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.