Hodnocení povídek 2. kola

upraveno 25. října 2012 v Povídky
11415171920

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    sorry, zabudla som, ze sa daju komentovat poviedky, ktore sa nehodnotia
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Alek mohol zverejnit aspon zoznam autorov, nech sa lahsie hada...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
    Budiž řečeno, že v žádném případě netvrdím, že by čtrnáctka byla špatně napsaná. Naopak je poměrně realistická co do popisu toho, jak se můžou někteří sourozenci k sobě chovat. Ani bych netvrdil, že tam byla snaha postavy očernit. Jen podle mého zobrazoval některé postavy jinak než je vidím já (jestli je Robbovi 13 nebo 14 v tom nehraje roli). Což je na druhou stranu plné právo autora-tedy autorky :)
  • upraveno 21. září 2012
    Mas zmysel tych 190 komentarov čítať?
  • upraveno 21. září 2012
    Dobrý, dočteno... Líbí se mi flankerova povídka i 11. od LT. 14... mám příliš ráda Sansu, aby se mi líbilo, jak se jí posmívají :D.
    Dobré je, že mě ještě nikdo nikam netipoval :D.
  • upraveno 21. září 2012
    U Tebe bych odhadovala jednu z těch dlouhých komplikovaných (6, 18). :)
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    heavy mě prý trefil, jsem zvědavá. Minimálně téma ví, díky svému předpovídkovému průzkumu :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. září 2012
    Mě taky uhodl. Takže abychom to tu trochu zase oživili, tak já jsem autorem povídky č.1 (Oberyn Martell)
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Jo, jednička byla zajímavá. Jen mi tam trošku vadily ty ne-odstavce, ale to už všecko padlo v komentech u té povídky :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. září 2012
    Kolikokoli: Neboj, mám tu na stole papír kam si to zapisuji, abych se tomu příště vyhl. :-)
  • upraveno 21. září 2012
    Ja som 15 čo každy vie a kto nevie tak sa mu divim...
    PS: Jednotka bola skvela
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    ja viem.. a naviac to nebolo boh-vie-čo... prve fan fiction v živote
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Napsat fanfic je podle mě těžší než nějakou svoji vymyšlenou povídku. Sice se nemusí vymýšlet postavy, ale čtenáři hodnotí velmi kriticky jakoukoliv odchylku charakteru, viz č. 14. V mém osobním hodnocení se žádná povídka nedostala pod 6/10, tak dobré byly.
  • upraveno 22. září 2012
    a hlavne dejova linka musi aspoň čiastočne zapadať
  • upraveno 22. září 2012
    Tak keď už sa všetci priznávajú(a nemyslím, že by som sa umiestnil v horných pozíciach), tak ja som napísal poviedku číslo 7(ktorú viac ľudí zaradilo medzi tie, čo vraj uhádali autorov, ale nikto sa mi noezval) :D
  • upraveno 22. září 2012
    Anglachel: já neuhádla :D.

    A když už teda s tím jdou všici ven... (:D) jsem autorkou povídek č. 4 a č. 6.
  • upraveno 22. září 2012
    No, 4 bola výborná, 6 som žiaľ nečítal(ale keďže majú rovnakého autora, zrejme to spravím) :)
  • upraveno 22. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. září 2012
    Čtyřka je jedna ze dvou, kterým jsem dal plný počet.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.