Já ji tedy do užšího okruhu horkých favoritů na vítězství řadil už od začátku. Tahle povídka není "kůl", ale je "kjút", v tom je její síla. To tě možná zmátlo. ;-)
No najviac podov ma odo mna 13tka a 10tka. Styri. 5 bodov si nechavam ako eso v rukave na dalsie kola :) Chuda Ben Nevis, este sa to pre nu neskoncilo :)
Tak kdybych nakonec stihla bodovat, 5 a 10 by ode mne získaly nejvíc bodů, takže jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. :) Gratuluju vítězce, a klaním se všem ostatním.
A schválně - která povídka se vám líbila nejmíň a proč? A řekněte to teď, než budou odtajnění autoři :P Já zvedám ruku pro sedmnáctku, ta je prostě bez nápadu.
Pokud by kritika směřovala k hodnocení věcí formálních, jako jsou charaktery postav, sloh, dějovost, tak mi to neetické nepřijde. Neetické by mi přišlo, kdyby si někdo dovolil smést povídku ze stolu jen proto, že ji napsal nějaký jeho nepřítel a přitom by kvalitativně nezaostávala za ostatními. To tu odfiltrovalo číslování povídek. A neobuli jsme se náhodou takhle do čtrnáctky a autor, ať je kdo je, mohl být znechucen i tímto? Doufám, že i tak nepřestane psát.
Když už chcete tipovat něco dalšího (BTW, zatím nevím, že by kdo tipnul mojí povídku, ačkoli tři již vědí), tak tipněte třeba, která bude nejkontroverznější - třeba ve smyslu směrodatné odchylky v odevzdaných hodnoceních (statistik se nezapře... a bude-li zveřejněno tolik informací co v prvním kole, klidně to dopočtu). :o)
Já nemluvím o subjektivní kritice, ale o vyhlašování "nejhorší povídky". Mimochodem, 14 jsem autorovi pochválil, za to, jakou nechuť ve mně jeho postavy vzbudily, pokud si dobře pamatuju. :-)
A ještě jedna věc - tohle není literární díla, workshop, ale taková sranda pro pobavení nás všech. Nejsme kritici, ale hlavně čtenáři. Aspoň já to tak chápu.
Komentáře
Tahle povídka není "kůl", ale je "kjút", v tom je její síla.
To tě možná zmátlo. ;-)
Chuda Ben Nevis, este sa to pre nu neskoncilo :)
Gratuluju vítězce, a klaním se všem ostatním.
Mimochodem, 14 jsem autorovi pochválil, za to, jakou nechuť ve mně jeho postavy vzbudily, pokud si dobře pamatuju. :-)
Nejsme kritici, ale hlavně čtenáři.
Aspoň já to tak chápu.