Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
http://www.cestadomu.cz/res/data/037/004415.pdf
Best drama (nesouhlasím)
Best season finale (ano)
Favorite actress: Maisie Williams (ano :))
Best ‘hell yeah!’ moment: Tyrion’s Blackwater battle speech (zaslouženě)
Favorite character: Tyrion (už by s tím diváci mohli přestat :D)
Best badass: Arya (ne-e, to byl IMHO Bronn)
Most annoying teenaged character: Joffrey (tuhle cenu u mě o chlup vyhrává Robb Stark)
http://www.alza.cz/kdyz-dinosaurum-nekdo-umre-d181651.htm?kampan=zbozi.cz#foto
Jako ty ukázky jsou dost drsné... umírající "dinosauří" miminka v inkubátoru (život může být dlouhý, ale i velmi krátký), dinosauřátko, které se modlí, aby se tatínek vrátil... Ale je to fakt život.
Mám nového nejlepšího fantasy hrdinu/badasse - Smrtě - "Spravedlnost neexistuje, jsem jenom já."
(ale děsí mě představa, že nemám co číst, zatímco v kindlu se mi válí 40 Pratchettů)