Problém byl, že pokud člověk třeba Neverwintery hrál tak jak to odpovídalo příběhu, tak bez ohledu co si původně nastavil stejně skončil jako lawful good :)
Já se cítím jako neutral good nebo neutral neutral (někdy mám pocit, že inklinuju k chaotic), ale nejdu přes hru, spíš ve stylu TVtropes.
Holka která podrží - Brienne je velice praktická samička, myslím, že bych se uměla spolehnout i na Ašu, Val, nebo Aryu (ikdyž ta je trochu divokou kartou), za Sansou bych šla kdyby to bylo o emocích a takom tom normálnom socializovaní (a teď už holka ví líp než na potkání vykdákat co ji napadne). A taky myslím, že Mya Kámen je skvělá. Dany mám rada, tak by to hádam šlo. Cat je spíš máma, ale něco by šlo představit si. Hmmm... Asi bych měla být jednoznačnější, co?
Komentáře
Holka která podrží - Brienne je velice praktická samička, myslím, že bych se uměla spolehnout i na Ašu, Val, nebo Aryu (ikdyž ta je trochu divokou kartou), za Sansou bych šla kdyby to bylo o emocích a takom tom normálnom socializovaní (a teď už holka ví líp než na potkání vykdákat co ji napadne). A taky myslím, že Mya Kámen je skvělá. Dany mám rada, tak by to hádam šlo. Cat je spíš máma, ale něco by šlo představit si. Hmmm... Asi bych měla být jednoznačnější, co?