Sportovní aktivity a podobné vylomeniny
Vzhledem k tomu, že místní Spolek přátel železa (AshaG, flanker.27, Krisa a příležitostně i já ;-) off-topicuje chvíli tu a chvíli zas jinde, zkouším tímto vytvořit topic věnovaný rozličným sportům, které sami aktivně provozujete/provozovali jste - ne nutně na soutěžní úrovni. Pro jistotu zdůrazňuju, že do toho nepatří pití piva na rekord, sledování fotbalu v TV, ani další bohaprosté* činnosti, které si někteří pletou se sportem.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Přijde mi to podobný, jako kdybych si u silnice šel "odskočit" k lesíku- pak jde o to, jestli budu zády k silnici nebo k lesíku...
:-)
Tyna: :-D
hej, to jsem měl udělat - postavit se a zřetelně zahlásit:
"slečno, zahalte se, vidím příliš mnoho z vašich ňader."
:-)))
jenže bych pak asi chodil po maloměstě kanálama, pronásledován "kočárkovou klikou"
;)
Treba ich rychlo privyknut :)
Flanker: souhlas, tak je to prostě se všim - o tom právě mluvim... ;)
Uglo - myslivna jako to - jaký na to máš fígl? Nebo jenom dichcíplinu "a teď se budeš nudit, protože to říkám a počítání shybů ti musí stačit!" ? :-)