Nehovoriac o tom, že zrejme tu nie je človek, ktorý by hlasoval na základe autora, hlavne keď odmena vlastne nie je. Keď sa im bude tvoja poviedka páčiť, tak to ohodnotia vysoko. A chyby sú aj v preklade Piesne(stačí pozriež Hostinu, kde nie je Gerion, ale Geron Lannister), takže je to úplne jedno.
To těžko, dnes večer na to nemám čas a zítra se k tomu asi také nedostanu. A to co mám, pustit nemůžu, protože nemám napsané první dvě kapitoly, ale jen 3. a 4. Začal jsem už před měsícem a půl, jenže pak byla olympiáda :D Zakázky, nebyla nálada, nějaké to odkládání, dovča, práce,... mno a je tu konec srpna a já mám dvě kapitoly (4 stránky textu), osnovu dalších 5 kapitol. Rejstřík postav, rodové stromy a mapu. A když dopíšu těch dalších 5 kapitol, budu v půlce celé povídky :D Asi jsem se pustil do něčeho moc velkého. :-/
Montezuma3: Wow to vypadá na monstr dílo, to by byla škoda to nedokončit :) mě se to taky nějak protahuje, mám chuť tam prásknout pokračování příště :D
Komentáře
Jelikož jsou už jen dva dny do konce soutěže. Budete se to muset obejít bez mé povídky.
Začal jsem už před měsícem a půl, jenže pak byla olympiáda :D Zakázky, nebyla nálada, nějaké to odkládání, dovča, práce,... mno a je tu konec srpna a já mám dvě kapitoly (4 stránky textu), osnovu dalších 5 kapitol. Rejstřík postav, rodové stromy a mapu. A když dopíšu těch dalších 5 kapitol, budu v půlce celé povídky :D
Asi jsem se pustil do něčeho moc velkého. :-/