Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1383941434475

Komentáře

  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Jarla: tak posláno. :-) Ještě jsem dělala poslední úpravy.
  • upraveno 28. srpna 2012
    Chcete rýchli alebo pomalý koniec
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. srpna 2012
    Gardien: rychlý, bezbolestný konec.... Né, kecám, jednoho po druhym je stahuj z kůže ;-)
  • upraveno 28. srpna 2012
    Hm, že by mezi zdejšími bylo plno anonymních zvrácených psychopatů? :-D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. srpna 2012
    Vlcacka: Né u některých postav bych brečel jako děcko kdyby je něco takového potkalo...
    I když třeba takový Ramsay by si něco takového zasloužil.
  • upraveno 28. srpna 2012
    Ja len zničim mesto musi vám to stačiť.
  • upraveno 28. srpna 2012
    Bohužial pri obsadenio pribehu tou mystickou sektou beztvarnych moc zabijať nemôžem
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Uf, tak jsem to dneska konečně dopsala. Trvalo mi to asi měsíc, takže to bude takové... divoké.
  • upraveno 28. srpna 2012
    Výborně výborně - to už máme 10 kousků :-D
    Směle do toho :-))
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    No samosebou, když je to jedno z témat :-)) Teda téma je Valýrie a ne přímo její zkáza, ale protože o Valýrii víme jen, že byla zničena a krom toho málo malučičko...tak to je logické téma, ne ? :-))
  • upraveno 28. srpna 2012
    No ako hlavnes a dopredu ospravedlňujem ak v tom niekto uvidi naznaky z mnohych hier a podobne ale možno si to len myslim...
    Hlavne to chce doklepaťskazu... neviem sa rozhodnuť medzi meteoritmi rucanim, knihou osudu...
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Vlčačko, ale no tak, takové věci o sobě neříkej :-)
    Hlavně už taky nemůžeš dospat, co ? Teda já rozhodně ne, furt už číhám až dojde k dalšímu zveřejnění a čtení :-)) Závidím šerifovi, že může číst hned, jak dojdou :-))
  • upraveno 28. srpna 2012
    Jsem na tom stejně :D. Už abychom se do toho mohli pustit :D
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Áno, zničených Valyrií bude viac :D Moju poviedku ale berte veľmi optimisticky, druhá možnosť bola Robb a Jeyne a myslím ,že o nej by ľudia moc čítať už nechceli :D
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Ešteže prvý týždeň v škole je ľahký :)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Doufám, že Alek zase vyrobí nějaký e-book do kindlu, ať můžu číst v posteli. :-)

    A vidím to na podsoutěž o nejlépe zničenou Valyrii. :-D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Vlčačko - někteří si toho nevšimnou...a když tak existuje jednoduchý test - až uslyšíš "...a pak mu ji zabalil a usek!" tak to znamená, že jsi nedávala pozor :-D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Nejdůkladněji zničená Valýrie :-)) No vidíte a mi přišlo, že nejčastější téma bude Its been a hard day night :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.