Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1394042444575

Komentáře

  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Dopísane. Dokopem záver a posielam.. a prosim odpustite mi chyby s gramatikou fakt kamarat nie som
  • upraveno 29. srpna 2012
    To skousneme a v nejhorším se zasmějeme na nepravém místě :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Klidně přimaluj mapu :-) To bude příjemné ozvláštnění a samozřejmě pokud to bude objasňovat lépe děj, tak je na místě :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Mapu! Já chci mapu! Miluju mapy.
  • upraveno 29. srpna 2012
    No.. skusim.. jestli stihnu.. dalši dva dny cele cestuji
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tak bude trochu rozježděná autem, busem, vlakem...na kole snad nejedeš :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
    autem a vlakem
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. srpna 2012
    Mám špatnou zprávu :-/
    Jelikož jsou už jen dva dny do konce soutěže. Budete se to muset obejít bez mé povídky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    Monty: To dáš
  • upraveno 29. srpna 2012
    Gardien, bol to Yronwood, nie Yornwood :)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Případně Hornwood. :)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Monty - neodkládat na poslední chvíli, ale když se stalo a máš nápad...tak to ještě klidně můžeš zvládnout :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    ...za Múrom(to je ekvivalent prdele) :D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tak.
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Já bych to taky neřešila. Též vím o pár chybách, které jsem tam nasekala :D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Nehovoriac o tom, že zrejme tu nie je človek, ktorý by hlasoval na základe autora, hlavne keď odmena vlastne nie je. Keď sa im bude tvoja poviedka páčiť, tak to ohodnotia vysoko. A chyby sú aj v preklade Piesne(stačí pozriež Hostinu, kde nie je Gerion, ale Geron Lannister), takže je to úplne jedno.
  • upraveno 29. srpna 2012
    Pokud je to napsáno s láskou a nadšením, chyby neřešit.
  • upraveno 29. srpna 2012
    To se ten Tyrionův strejda? (a furt si myslím, že je to jeho skutečnej otec!)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Nie každý Lannister spí s príbuznými :) (a áno, je to najmladší Tywinov brat)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    No, takovej ten, co byl na Tyriona vždycky hodný a pomáhal mu atd. Jeho skutečný "tatínek" :D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Rovnako ako Tygget a Kevan. Ale troch tatínkov by asi nemohol mať, ani u Martina :)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Teraz ma napadá, veď aj Jaime naňho bol tiež milý :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. srpna 2012
    To těžko, dnes večer na to nemám čas a zítra se k tomu asi také nedostanu. A to co mám, pustit nemůžu, protože nemám napsané první dvě kapitoly, ale jen 3. a 4.
    Začal jsem už před měsícem a půl, jenže pak byla olympiáda :D Zakázky, nebyla nálada, nějaké to odkládání, dovča, práce,... mno a je tu konec srpna a já mám dvě kapitoly (4 stránky textu), osnovu dalších 5 kapitol. Rejstřík postav, rodové stromy a mapu. A když dopíšu těch dalších 5 kapitol, budu v půlce celé povídky :D
    Asi jsem se pustil do něčeho moc velkého. :-/
  • upraveno 29. srpna 2012
    Montezuma3: Wow to vypadá na monstr dílo, to by byla škoda to nedokončit :) mě se to taky nějak protahuje, mám chuť tam prásknout pokračování příště :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.