Sportovní aktivity a podobné vylomeniny

upraveno 30. dubna 2012 v Rozličný pokec
Vzhledem k tomu, že místní Spolek přátel železa (AshaG, flanker.27, Krisa a příležitostně i já ;-) off-topicuje chvíli tu a chvíli zas jinde, zkouším tímto vytvořit topic věnovaný rozličným sportům, které sami aktivně provozujete/provozovali jste - ne nutně na soutěžní úrovni. Pro jistotu zdůrazňuju, že do toho nepatří pití piva na rekord, sledování fotbalu v TV, ani další bohaprosté* činnosti, které si někteří pletou se sportem.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
1235717

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Ad nadváha a podváha a otěhotnění...ano je tomu tak, že obojí snižuje šance. U hubených více - tam hraje roli každé kilo.

    Ad nadváha jako taková....při pohledu na hubené lidi se mi derou slzy do očí. Hubené děti a hubení psi mne zaručeně rozbrečí...já se na to nemohu dívat :-) Obezita je druhý extrém, ale emoce u mne nevyvolává. Něco mezi tím je akorát :-) na chlapech se mi líbí takové ty plyšové duc partie, o které se člověk může pohodlně opřít, aniž by se napíchl na nějaké žebro. Hubený chlap ve mně vyvolává dojem, že neuživí sebe natož rodinu. Myslím takový ten typ "stažený králík" :-))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Vlcacka: Kočko, chápu tě, můj muž jel kortikoidy na střídačku s chemoterapeutikama...To se nedá.
  • upraveno 29. srpna 2012
    Já před porodem 164/52, v těhotenství už ani nevím,vytěsnila jsem to, ale tak 25+), teď 164/62(?)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    To je nějaký nízký sebevědomí. Já si tě sportující tlustou jaksi nedovedu představit.
    BTW Eliška s uvedenejma mírama a váhou měla taky občas tendence plácat že tloustne...
  • upraveno 29. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. srpna 2012
    flanker.27: Nízký sebevědomí to není. Dobře, tak nejsem tlustá, ale rozhodně nejsem ani hubená. Ještě to upravím - patřím do kategorie, které by zhubnout o 5-10 kilo neuškodilo :)
    Vlcacka: Já přišla na to, že nohy v sukni nejsou tlustší než nohy v kalhotech ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    Krisa: Ukaž dokaž :)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Já dlouho oplácaná nebudu, páč kromě toho, že jsem "tlustá", jsem i chudá, a právě jsem utratila šestinu mého měsíčního přijmu na čtyři knížky... Například už tejden obědvám vločky s jogurtem, bo je to levný.

    jo, takto je, když člověk slušně vydělává a pak žuchne do mateřský...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    Vyzkoušejte naší novou dietu :)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tyno no ale jestli kojíš tak musíš být kvalitně živena, když to předáváš dál, ne?
  • upraveno 29. srpna 2012
    flanker.27: Takzvaná ekonomická .-) Ale zase dělám večeře, pro mne a manžela. Zbytky jedu k snídani a "obědu".
  • upraveno 29. srpna 2012
    Jo jo, co jsme nejvějšího žrouta vykopaly, taky míváme oběd o den později k obědu. :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Vlcacka: Hm, až na to, že nekojím. Moje dítě z prsu neumělo pít. přisává se na jedničku, ae nepije. Zlomily nad ním hůl tři laktační poradkyně. Ano, mohla jsem ho potrestat za odpadlictví od současného laktačního kultu smrtí hladem, ale zželelo se mi jí. Kupuju nutrilon, ten dražší, lepší... "kojím" jenom v noci, ale zase jsem to vydržela půl roku, což je podle mě velký úspěch
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tak já zas nehladovím, abyste na mne neudělali sbírku starého pečiva :-)
    A za toho půl roku jsem cca měsíc,myšleno dohromady, určitě nakojila.

    Ono se to i vyplatilo (udržet si mlíko). minulý víkend v Pruhonickém parku, pohodička, jdeme ten okruh 10 km, ten nejdelší... Dítě jede na břiše, kouká, pak spí, čas plyne, pak že ji nakrmím
    vyndám termosku, vyndám lahvičku... a nemám nutrilon. panika, co teď. Tak jsem statečně řekla manželovi: "co se dá dělat, já ji nakojím." Ten koukal, jako kdybych řekla, že tu vodu proměním v nutrilon, jako kristus na svatbě v káni. Takže mě hnal na to nejvzdálenější místo, protože se bál "že bude někdo koukat". Já se bála,že se dítě nepřisaje. Našli jsme lavičku zašitou úplně nedál v křoví. Dcera se pochopitelně nechtěla přisát a koukala, kde co lítá. Já měla hrůzu, že bude dehydratovaná, že bude řvát v autě, že jí bude blbě. Tak jsem jí prostě začala do pusinky odstříkávat jako když dojíš krávu. Takže mažel byl ještě víc mimo, protože to nevypadalo jako normální kojení. Představte si, jak tam mačkám a žmoulám svý obří prso vyndané ze šatů. naštěstí nikdo nešel a ona se milostivě po pár minutách odstříkávání přisála, takže něco vypila. jo a vtipný bylo taky to, že když jsme šli už k autu, tak jsme potkali nějakou ruskou skupinku a tam šla paní v šatech vyloženě "dobrý den, kozy ven", manžel se po ní ohlídnul, tak jsem mu říkala "a tohle ti nevadí?" a on, že ne, když se ukazujou cizí, tak je to v pohodě... .-)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Asi si taky pořídím dítě, abych se mohla zapojit do diskuse :)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tyna: Já osobně bych tě pochválila za flexibilitu a ten stud při kojení na veřejnosti nechápu.
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.