No, teraz mám dilemu. Je lepšie toto alebo Rains of Castamere? :) Veľmi dobrá báseň. (inak, pri Devil´s words by nebolo zmysluplnejšie dať aren´t? viac by sa to hodilo na zmysel básne)
Inak s Hodorom máš pravdu. Myslím, že by ho mohli zoznámiť s Chewbaccom a R2-D2. To by bol rozhovor: Hodor hodor hodor. Uááá uááá Píp píp Proste, diskusia na úrovni :D
Komentáře
(inak, pri Devil´s words by nebolo zmysluplnejšie dať aren´t? viac by sa to hodilo na zmysel básne)
Hodor hodor hodor.
Uááá uááá
Píp píp
Proste, diskusia na úrovni :D
Aaa-aaa-aaa mu-u-u-u*hlas opice*
..A já jsem Robin Sherbotsky
:D