Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1363739414275

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 24. srpna 2012
    Něco z Chánova?
  • upraveno 24. srpna 2012
    Nejsou to Jiní?
  • upraveno 24. srpna 2012
    No jasny Ramsay :)
  • upraveno 24. srpna 2012
    Áno, je to Ramsay (nebo Boltonové obecně).
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 24. srpna 2012
    nejdřív je to o místě a pak "oni"- jednoho člověka bych v tom nehledal
  • upraveno 24. srpna 2012
    O Hrůzově, a pak Boltonové. :)
  • upraveno 25. srpna 2012
    No, teraz mám dilemu. Je lepšie toto alebo Rains of Castamere? :) Veľmi dobrá báseň.
    (inak, pri Devil´s words by nebolo zmysluplnejšie dať aren´t? viac by sa to hodilo na zmysel básne)
  • upraveno 26. srpna 2012
    Odoslané, môžem sa začať hanbiť za tú hrôzu, čo som vypustil do sveta :D
  • upraveno 26. srpna 2012
    Anglachel: buď v klidu, to co jsem poslala já je děs běs největší :D.
  • upraveno 26. srpna 2012
    Kolikoli, Anglachel: Vsaďte se, že vás trumfnu.
  • upraveno 26. srpna 2012
    Neverím ti :D Dáme my traja súťaž o najhoršiu poviedku? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. srpna 2012
    Ja som optimista, ja verím, že to bude lepšie ne to vaše.. Har! :D Ešte som to ani nedokončil.... Ani nezačal :/ Har...
  • upraveno 26. srpna 2012
    Moje bude najhoršie... pri tom koľko klišé tam je
  • upraveno 26. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. srpna 2012
  • upraveno 26. srpna 2012
  • upraveno 27. srpna 2012
    Tak jsme nakročili do posledních dnů...finišujeme s těmi povídkami :-) 4 a půl dne...
  • upraveno 27. srpna 2012
    Už aby to tu bylo. Jsem strašně zvědavá :D.
  • upraveno 27. srpna 2012
    Ani nemluv :-) Doufám, že kolem poledne 1.září by to mohlo být již zveřejněno :-)
  • upraveno 27. srpna 2012
    Mi ani nepripominajte... ale tak ak panbůh da zitra to ukončim
  • upraveno 27. srpna 2012
    NJ, dneska už zafinišuju, chybí mi poslední odstavec a doladění.
  • upraveno 27. srpna 2012
    Jen vás kontroluju, jestli jste to nehodili za hlavu :-) Na každé povídce záleží :-)
  • upraveno 27. srpna 2012
    Já už se tak styděla, že jsem to už odeslala minulý týden. :-P
  • upraveno 27. srpna 2012
    Inu cokoliv poslouží vyššímu dobru :-))
  • upraveno 27. srpna 2012
    Gepeto, nemáš pocit, že Har!-ov sme si už užili dosť od Tormunda? :D
  • upraveno 27. srpna 2012
    Gepeto je sám tak trocha divoký nič si z toho nerob
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. srpna 2012
  • upraveno 27. srpna 2012
    Oni mali myslím dve r :D
  • upraveno 27. srpna 2012
    Inak s Hodorom máš pravdu. Myslím, že by ho mohli zoznámiť s Chewbaccom a R2-D2. To by bol rozhovor:
    Hodor hodor hodor.
    Uááá uááá
    Píp píp
    Proste, diskusia na úrovni :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. srpna 2012
    :D Ako hlavné správy s opicou..

    Aaa-aaa-aaa mu-u-u-u*hlas opice*
    ..A já jsem Robin Sherbotsky

    :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.