Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1568101164

Komentáře

  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Mam solidny problem... mam priateľku... teda znamosť... mam ju prisť pozrieť do prace.. ceraz ten problem.. robi v sexshope...
  • upraveno 23. srpna 2012
    gardiene - tak k tomu přistupuj jako "prodavačka jako každá jiná " :-)) jí už to dozajista zevšednělo :-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    No ak si stale mate co povedat, nevidim problem :)
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    To jako, že by tě mohl chtít sbalit ? :-)
    Jinak si jich nevšímej, přece tam nejdeš na čumendu, ale za kamarádkou. Kdybys šel za ní do mototechny, tak tě taky nebudou zákazníci zajímat :-)
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Čet jsem vyjádření nějaký prodavačky v sexshopu, že nikde nezažila tak zdvořilý muže jako právě tam, jsou tací rozpačití...
  • upraveno 23. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    :))))
  • upraveno 23. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Tak mu prostě řekneš, že tam jsi za holkou, co je na tom :)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Odteď na sebe můžete se súsedem spiklenecky mrkat. On to roznášet nebude, protože bys o něm stejně tak mohl roznášet, že to ví jen proto, že tam byl taky a narozdíl od tebe jako zákazník :-D
  • upraveno 23. srpna 2012
    Nooo tak ako.. nakoniec som si niečo zobral ako zakaznik.... Ale len drobnosŤ... Ale ako sa nebojim že by to roznaŠal len mi to prišlo vtipne :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. srpna 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 24. srpna 2012
    Ty exekuce u nás jsou fakt ujetý :-)
  • upraveno 24. srpna 2012
    Monte: Jestli to bude jak v Praze, kde nějaká pizda jen zapomněla odeslat peníze, vyřeší se to. Taky jsem si kdysi myslela, že exekuce na město se dát nedá. Jen na jednotlivé subjekty.
  • upraveno 27. srpna 2012
    Nesnáším to shánění zďorbů a nesmyslů do školy na začátku roku.....tisíc věcí, z čehož použijou polovic, ale ty nejzbytečnější jsou nejdražší :(
  • upraveno 27. srpna 2012
    Montezuma3. A to stále Hradec vychází v různých žebříčcích jako ideální město pro život :-)
  • upraveno 27. srpna 2012
    Hradec možná, ale v tom článku je Dvůr ;)
  • upraveno 27. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. srpna 2012
    Tyna: Jako Hradečák si tím nejsem tak jistá :D
  • upraveno 27. srpna 2012
    Ne, vHK máme spustu jiných případů
    zrovna teď nám to předělávali trubky
    postup
    vykopat díru vyměnit jedny trubky zahrabat
    druhý den znovu vyhrabat
    celkem to zvládli 3x
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. srpna 2012
    Thanatos: Si to kucí nacvičovali ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. srpna 2012
    Před chvílí na mě vyskočil virus a ze**al mi skoro celý systém a data. Už jsem chytal paniku a zoufalství mě málem donutilo skočit z okna. Ale pak ke mne sestoupil bůh jménem Lenovo Rescue System a já byl zachráněn. Uff!!
    Jsem teď v takové euforii, že bych bez váhání poslal Lenovu nějaký sponzorský dar. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. srpna 2012
    Já si už druhý rok snažím znovu vypěstovat slezlý nehet (Ukopla jsem si palec tak, že mi nehet změkl a pod ním mi prst hnisal. Na což jsem přišla asi po půl roce, když mi bylo divný, že mě palec stále bolí a začla jsem do nehtu dloubat.). Nehet mi roste mrtvý, což znamená bílý, odchlipuje se a nedrží u prstu a navíc mi na fesťáku pod něj nateklo bláto a nešlo všechno pryč, takže mě palec zas bolí. Před týdnem už mi vyrostl asi milimetr a půl živého nehtu a já (= kráva blbá) si ho zas ukopla o židli tak, že je mrtvý až do lůžka. No a teď si nadávám a přemýšlím o mámině radě, ať jdu na kožní, aby mi ho urvali a pořádně vyčistili. Jenže já se bojím, že to bude bolet a navíc jediná věc ve filmech, kterou nesnáším je trhání nehtů a řezání prstů... Život je peklo :)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 27. srpna 2012
    Neboj, nebude to bolet....
  • upraveno 27. srpna 2012
  • upraveno 27. srpna 2012
    Krisa: Tak dík za pěknou hororovou historku na dobrou noc, už mě bolí oba palce na nohou :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.