Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
Lampárna je instituce přijímající Vaše stížnosti.
Potřebujete si postěžovat? Na rodinu, politiku, oblíbený sportovní tým, domršený film, úřady či cokoliv jiného? Jděte s tím na Lampárnu :-)

Jste přetlakováni dojmy a chce se Vám říct: „To byste nevěřili, jaký jsem měl dneska den!“
Od toho je zde Lampárna. Vaše problémy a starosti to možná nevyřeší, ale uleví se Vám ;-)

Místo, kde si můžete svobodně zanadávat!

Náš malý Hyde park – bednu pod nohy s sebou :-D

«13456764

Komentáře

  • upraveno 21. srpna 2012
    Nevím jak vám, ale mi tahle instituce chyběla :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. srpna 2012
    Já tomu říkal vrba...
  • upraveno 21. srpna 2012
    Vrba není taky špatná - měl jsi ji zakořenit jako první :-))



  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. srpna 2012
    Já si jdu místo vrby zaběhat nebo rozjedu nějakou pařenici :)
  • upraveno 21. srpna 2012
    Rozjedeš pařenici asi neznamená, že vezmeš sýr parenicu a rozmotáš ho, co ? :-D
  • upraveno 21. srpna 2012
    Já jdu na ryby....
  • upraveno 21. srpna 2012
    Připomíná mi to : http://www.1000vecicomeserou.cz/ :-) Není nad to, si pořádně zanadávat a postěžovat:-)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. srpna 2012
    Jarla: Při tom by se nepálil adrenalin: Konkrétně jsem myslel nějakou hodně tupou hru, kde se hodně střílí
  • upraveno 21. srpna 2012
    Taky není špatný jet sám v autě...to si člověk tak krásně zanadává....když jedu s rodinou, jsem jak papiňák:-)
  • upraveno 21. srpna 2012
    :-D hezky jste to okomentovali všeci :-))
    Víte, co jsem třeba vypozorovala - když přijdete do obchodu nebo na nějaký úřad, tak není od věci jít k té nejnasraněji se tvářící osobě(u pokladny, přepážky), co vypadá těsně před výbuchem - a pak vytáhnout ten špunt - jinými slovy naťuknout téma a ta osoba ze sebe vysype všechny stížnosti. Tím, že se ji nesnažíte brzdit, ale naopak nadáváte na totéž posloužíte jako katalyzátor. Není nic hloupějšího než do nasraného člověka hustit ať se uklidní - pouze to přetlakujete na mnohem větší výbuch. ale když začnete nadávat na totéž taky, tak se doba nadávání geometricky zkrátí.
    Osobě se neskutečně uleví a pak teprve se začnou dít divy - je na vás jak mamuša papuša, dostane se vám následně maximální ochoty, těch nejlepších služeb a kdykoliv se objevíte znova, tak se k vám chová jako k prominentovi "all inclusive" a má pro vás úsměv, kterého se ti ostatní nikdy nedočkají :-)))
  • upraveno 21. srpna 2012
    Hezký nápad, ale když mě nikdo nepolituje, tak to není ono. :-)

    Jarla: hm a co když nadává na tvoje selhání. To pak říkáš: "Máte pravdu, paní, jsem to ale lempl, že jsem si tu třípísmennou kolonku nevyplnila dopředu, a teď ji musíte vyplňovat vy. To jsou dneska lidi, co si myslí, že vy si tu jenom tak sedíte a klevetíte s kolegyní, a ještě vám přidělávají práci." ? :-)
  • upraveno 21. srpna 2012
    Není nic hloupějšího než do nasraného člověka hustit ať se uklidní - pouze to přetlakujete na mnohem větší výbuch. ale když začnete nadávat na totéž taky, tak se doba nadávání geometricky zkrátí.
    To je pravda. Jsem cholerik a nejhorší co mi při hulkovi někdo může říct je: Uklidni se nebo Nevztekej se....Musím tenhle postup vyzkoušet, jenže v naší rodině dostávám záchvaty obvykle jen já...tak snad někde na úřadě...
  • upraveno 21. srpna 2012
    :-D vždycky se to dá uhrát do kopřiv na neznámého viníka - nepřehledné formuláře, nedostatečné vysvětlivky...neboj, ona se v některém bodě chytne, protože ji dozajista něco ohledně formulářů taky žere :-)
  • upraveno 21. srpna 2012
    Chmure - taky jsem cholerik :-)) a manžel je natolik empaticky mazaný, že udělá přesně to - začne nadávat na totéž.....po pár větách se na něj zadívám okem krhavým podezíravým a vidím, jak mu hrají v očích jiskřičky a pak vybuchnu znova, ale smíchem a teatrálně mu vyčítám, že si ze mne zase utahuje a že to není fér na což on oponuje, že jsem tak snadný cíl, že nelze odolat a pak mi pro jistotu vyzná lásku a všechno je v pohodě a dá se zvládnout jakýkoliv problém :-) Takový partner je zlatý stříbrný diamantový :-)
  • upraveno 21. srpna 2012
    To som jediny flegmaticky sangvinik?
  • upraveno 21. srpna 2012
    Gardien napsal(a):

    To som jediny flegmaticky sangvinik?

    Ne, ještě Gepeto :-))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. srpna 2012
    Já jsem melancholik - (velice) labilní introvert
  • upraveno 21. srpna 2012
    Takový partner je zlatý stříbrný diamantový :-)
    Šťastná to žena....

    No nic. Jdu zkusit chytit zítřejší oběd. Večer si když tak postěžuji, že to byli zase samí podmíráci....
  • upraveno 21. srpna 2012
    To je pravda. Jsem cholerik a nejhorší co mi při hulkovi někdo může říct je: Uklidni se nebo Nevztekej se....
    Taky je dobrá věta "moc to prožíváš..." :-)
  • upraveno 21. srpna 2012
    Tyna napsal(a):

    To je pravda. Jsem cholerik a nejhorší co mi při hulkovi někdo může říct je: Uklidni se nebo Nevztekej se....
    Taky je dobrá věta "moc to prožíváš..." :-)
    Však zkuste v práci něco řešit s cholerikem. :-)
    Nesnáším, když mám sloužit jako něčí katalyzátor emocí. :-)))
  • upraveno 21. srpna 2012
    Nechápu, proč je pro lidi problém počkat, až se cholerik vyzuří. Obvykle jde o minuty, ale oni ještě tím svým uklidňováním přilívají olej do ohně.
  • upraveno 21. srpna 2012
    brbr: nejhorší je, když jsou "oběti cholerika" pak uražení. Občas mám takové cholerické nálady a jednou jsem seřvala kámošku (neřekla jsem nic hodně drsného, jen pravdu, že mě štve kvůli tomu a tomu..). Když jsem se vyřvala, tak jsem se omluvila a řekla jí, že jsem to nemyslela úplně vážně, že má spoustu dobrých vlastností, jinak bych s ní nekamarádila.
    Nebavila se se mnou skoro měsíc...
  • upraveno 21. srpna 2012
    Mě to natlakování přejde prakticky po 2-3 větách a pak přijde to uvolnění a pak mám většinou výbornou náladu a elán do všeho :-) Ale v momentě, kdy se mne někdo snaží uklidňovat, tak se přetlak prakticky okamžitě zvýší o deset atmosfér a toho sebevraha to smete:-p
    Na druhou stranu mám choleriky ráda - dobře se mi s nima jedná a komunikuje a vůbec mi nevadí, když posloužím jako hromosvod. Spíš mne to pobaví, protože vím, jaká je to úleva :-) Navíc pak je cholerik krotký jak beránek a dostanu z něj cokoliv :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. srpna 2012
    Tak to jsi popsala mě :)
  • upraveno 21. srpna 2012
    No ja mam dieta cholerika, takze ak mate recept na rocne deti, sem s nim :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. srpna 2012
    Jo to jsme my Cholerici. "We Remember" :-)
    Jej, já si spletl cholerika s melancholikem :-/
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. srpna 2012
    Melon and Brocholy = meloncholy... Aka Bolestínsky Edd Toilet
  • upraveno 21. srpna 2012
    Hildegarda napsal(a):

    No ja mam dieta cholerika, takze ak mate recept na rocne deti, sem s nim :)

    Strčit do komory, dát klečet, zhasnout a zavřít. Do pěti minut bude venku a Ty si budeš říkat, aj hodné dítě to PŘEDTÍM vlastně bylo... :D
    Roční je asi ještě moc malé, ale za nějaký ten rok to půjde zkusit. :D
  • upraveno 21. srpna 2012
    Nebavila se se mnou skoro měsíc...
    Hm, tak tohle chování nechápu. Když po mě někdo řve nebo se mě snaží urazit tak prvotní reakce je, s tebou jsem skončila nebo teď s tebou tři dny za trest nepromluvím. Po třech minutách si říkám, taková hloupost, stojí to vůbec za to? Po pěti minutách vyvěsím bílou vlajku a nabídnu příměří. Být delší dobu naštvaná nebo uražená, tohle prostě neumím, asi jsem takzvaný splachovací typ :)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 21. srpna 2012
    Dreamer: Jo to přesně znám, chovám se stejně, na druhou stranu mě jen tak něco neurazí. Asi nejvíc mě uráží, když mi někdo naznačí, že něčemu nerozumím, že něco nevím (když vedeme téma o něčem, čemu naopak rozumím samozřejmě), asi bych moc dlouho nepřežil Ygritte :-).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.