V pohode... Ešte som sa chcel spýtať, ako to berie preklady... Teda akonáhle to niekto preloží a uloží, niekam sa to presunie ako preložené a už s tým nebude možné nič robiť (iba neskôr okontrolovať) alebo to tam zostane a môže to upraviť niekto ďalší? Ja len aby som náhodou neupravil to, čo už tam niekto preložil (aby som niekomu neničil prácu). Inak som preložil pár fráz. Snáď som nič nepokazil :/
Můžeš překlad později klidně upravit, klidně uprav i můj překlad pokud najdeš nějakou lepší formulaci nebo chybu (navrchu stránky můžeš zaškrtnout, co chceš zobrazit, jestli jen přeložené, nebo i nepřeložené ...). Asi se s tím budeš trošku víc prát, protože nejsi čech, kdyžtak to po tobě můžu upravit (pokud si všimnu nějaké chyby, stejně si to ještě budu procházet)...
Aha, tam sa to dá zaškrtnúť, díky :) Jasné, ak chceš pokojne si to moje kukni, môžem tam mať chyby, pretože niekedy som si nebol istý.. Napr. Musíš souhlasit s podmínkami alebo podmínkama? :D Ja som dal podmínkami...
Bude to opravdu asi otázka, protože Vanilla má v sobě modul, který je založen na principu Q&A.
Myslím, že tam je možnost připisovat návrhy překladů, takže jich tam klidně dejte víc a pak to rozseknem.
Instalaci na lokál jsem zatim nezkoušel, ale je tam nějaký zaškrtávátko v administraci, který by to mělo umožnit plně rozchodit. Přece jen ten balík má ještě malé mouchy, včera se mi podařilo kliknutím na tlačítko smazat u jednoho pluginu smazat kompletně celou složku pluginů :-) A taky jsem docela bojoval s rozchozením možnosti přispívat anonymně, ale zadařilo se snad.
A taky je dobrý si uvědomit - btw to bych mohl mít na erbu - „není třeba na vše reagovat“ :-D Akorát poslední dobou to palikuju až moc často - častokrát napíšu příspěvek, a pekelně dlouhej, a pak to smažu :-)
Komentáře
Myslím, že tam je možnost připisovat návrhy překladů, takže jich tam klidně dejte víc a pak to rozseknem.
Instalaci na lokál jsem zatim nezkoušel, ale je tam nějaký zaškrtávátko v administraci, který by to mělo umožnit plně rozchodit. Přece jen ten balík má ještě malé mouchy, včera se mi podařilo kliknutím na tlačítko smazat u jednoho pluginu smazat kompletně celou složku pluginů :-) A taky jsem docela bojoval s rozchozením možnosti přispívat anonymně, ale zadařilo se snad.
Teda, nikoho neurážam, len to tak dobre znie :)