Poznámky k webu

upraveno 24. března 2011 v Webové záležitosti
Diskuze pro technické záležitosti kolem webu. Zahrnuje:

  • informace o nových funkcích

  • rady v případě potíží

  • hlášení bugů

  • příjem přání

  • toleruji i lichotky :-)

«13456719

Komentáře

  • upraveno 24. března 2011
    A začínám první novinkou. Byly tu jisté stížnosti na špatné sledování diskuzí. Ideálního stavu jsem ještě nedocílil, ale prozatím můžete využít funkci Sledovat. Najdete ji ve vašem uživatelském profilu, http://www.icefire.cz/user -> Sledovat. Tam uvidíte všechny změny v diskuzích a článcích, které jste kdy navštívili. Tak snad to trochu pomůže těm, kteří sem nechodí pravidelně.

    V další fázi pak chystám funkci, která vám umožní vložit si do záložek nějakou diskuzi/článek a pak budete moci vidět na spešl stránce změny v těchto diskuzích/článcích.
  • upraveno 31. března 2011
  • upraveno 31. března 2011
    spam
  • upraveno 31. března 2011
    Tak se mi zdá, že ta funkce Sledovat je větší vopruz, než cool funkce. Mám ten pocit jen já, že od té doby se web lehce zpomalil? BTW, přijde to vůbec někomu užitečný? Křičel by někdo, kdybych to zas odříznul? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2011
    Já to nepoužívám, ale velmi velmi bych uvítala možnost znelíbit (nesledovat) diskuzi. Ty čísla s nepřečtenými příspěvky u Pc gaming(xbox, ps) mě trochu prudí a občas znervózňují :)
  • upraveno 31. března 2011
    Némam pani, némam, ale slušíí :-)

    Uměl bych opak, oblíbit si diskuzi a pak si nechat vypsat jen ty oblíbené... ale to ti nepomůže. Já už měl u PC gamingu taky asi 60 postů, tak mě to aspoň přinutilo projet :-)
  • upraveno 31. března 2011
    Nevada: Projeď to od začátku :-D Učinili jsme tam užasný oběvy co se týče Písně :P.....

    Smajlíky by se hodili... Můj oblíbený jazýček, tak nevynikne :-)
  • upraveno 13. dubna 2011
    aleku ,dneska se mi stáhla nová opera a přestali fungovat "šipečky". Šlo by s tím něco udělat až budeš mít čas prosímtě. Docela jsem si už na ně zvykl.
  • upraveno 13. dubna 2011
    hmmm, mrknu na to, ale na mojí opeře vše ok. Nestahuješ nějaký beta verze? Tohle zní spíš jak nějakej bug tý verze opery...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. dubna 2011
    Mno mě v nové Opeře 11 ty šipky fungují.
  • upraveno 13. dubna 2011
    no já mám nastevený právě stahování nových verzí automaticky... takže mi to dneska stáhlo verzi 11.10
  • upraveno 13. dubna 2011
    sipecky v 11,10 funguji
  • upraveno 22. dubna 2011
    Vzhledem k dnešní spamové záplavě, jsem opět o něco pozvedl Zeď, tentokrát tedy i na komentáře. Tak snad s ní nebudou problémy, vlastně byste si jí neměli ani všimnout, max. vám to neodešle příspěvek :-) Ale já ho časem najdu a schválím. Dejte vědět v případě problémů.
  • upraveno 22. dubna 2011
    Jo, koukám, že to cenzuruje příspěvky.
  • upraveno 22. dubna 2011
    A jak jsi to poznal? Nemělo by to být vidět, prochází to obsah, takže jedině, že bys psal nějaké prasárny :-) Ještě mám v záloze druhou možnost, kdyby tahle nefungovala. Klasická CAPTCHA pro neregistrované, už jsem ji zaved na registrace uživatelů, páč ten přírůstek už byl šílenej.
  • upraveno 22. dubna 2011
    No dovol. Já a prasárny :) Ne, psal jsem jen neco normalniho, ale proste to na foru neni.
  • upraveno 22. dubna 2011
    hmm, tak jsem pro jistotu nastavil, že se ty podezřelé komentáře nemažou, ale jsou mi přeposílány ke schválení, tak uvidím... A vlastně bych to moh udělat ještě líp, registrovaný uživatele to nebude skenovat a bude.
  • upraveno 11. května 2011
    Zrovna jsem na Facebooku "lajknul" AGOT stránku české HBO .Napadá mě jestli icefirce.cz neplánuje expandovat na Facebook.Je tam seriál,je tam nakladatel,takže by největší a jediná fanstránka doplnila triádu...
  • upraveno 11. května 2011
    Můj kmen nemít FB rád. FB moc, moc ošklivý.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2011
    Já nerozumět FB, náčelník říkat bledá tvář lákat na barevná sklíčko a dostávat cenná kůže, já nevěřit bledá tvář.
  • upraveno 11. května 2011
    maiar, ktorý rozpráva rečou červených tvári. uf uf :)
  • upraveno 12. května 2011
    Cesty Istari jsou nevyzpytatelné... :-D
  • upraveno 12. května 2011
    Icefire se na FB nechystá, už bych to nestíhal. Takže leda že by se k tomu měl někdo jiný, což tu myslím jednu chvíli někdo byl, ale nemůžu tu stránku dohledat...
  • upraveno 12. května 2011
    Těch par předchozích postu jsem skryl. Nemá to smysl, podobne příspěvky mazu, jen včera jsem to nedal, pac jsem si dal oddech od webu...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. května 2011
    Dnes ráno jsem si tak seděl na záchodě, a jak jsem tak tlačil, dostal jsem nápad na takový efektivní vylepšovák.
    Jak jsou na různých fórech pod avatarem takové ty ikonky co určují nějakou hodnost onoho uživatele (podle toho kolik napsal příspěvků, nebo jestli má nějaké VIP, atd)(příklad1, příklad2). Tak by mohlo být něco podobného tady. Jednotlivé ikonky by představovali knihy a podle toho by se poznalo, kdo má například už přečtený Tanec nebo ještě ne. Kdo je nečtenář nebo kdo teprve čte Střet králů atd. Takový pomocník, který může pomoct ostatním, do jaké míry mohou spoilerovat v debatě s jinými uživateli. Pocet ikonek by si samozřejmně mohl každý navolit sám v "můj účet"
    Udělal jsem na rychlo i jednu skicu: ODKAZ
  • upraveno 22. května 2011
    hm, pěknej nápad, zauvažuju nad tím. Ale přesto bych rád udržel spíše to zavedené, že tady je to těžce spoilerové, vyjma konkrétních topiců (epizody, v budoucnu Tanec s draky). Ale i tak je to dobrej nápad, který by stál za zavedení.
  • upraveno 22. května 2011
    hodnosti sa používali na starom diskusnom fóre, ale myslím, že s tým nebola dobrá skúsenosť, ale "stav čitateľa" sa mi celkom páči. Iba seriál, nováčik, alebo prečítal som všetko 5x...
  • upraveno 22. května 2011
    A ultimátní hodnost pro čtenáře bude G. R. R. Martin? :-)
  • upraveno 22. května 2011
    sarven: Já nvm jestli co cejtíš stejně, ale mně to vždy zavánělo elitářstvím - hodnost podle toho kdo kolik toho napíše:-)
  • upraveno 22. května 2011
    Hlavně to někteří psychicky slabší jedinci často zneužívají k tomu, aby napsali co nejvíce zpráv o ničem, jen aby získali vyšší hodnost. Už jsem se s tím na některých fórech setkal, a admini si díky tomu na sebe upletli pořádný bič, protože to tam hýřilo spamem.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.