No ono to zkrátka nejde...:-) nic nepohýbu.... Udělala jsme dva print screeny a poslala je flankerovi, aby je sem hodil, protože já nemůžu. Ten první je, jak se mi to zobrazuje běžně. Udělala jsem snímek a myslela, že se to vrátilo "do normálu", jenže jakmile jsme obnovila stránku, tak se objevila nová beztlačítková verse..... Jasně, ještě to mohu dát takto - první verse http://ulozobrazek.cz/images/421print.jpg takto se mi to zobrazuje už rok....ale šlo to použít. Rozdíl je v tom, že se mi ten sloupek objevoval pod začátkem lišty a ne pod koncem - to je novum. http://ulozobrazek.cz/images/899scre.jpg a toto je současná verse, ve které obrázek neodešlu ani náhodou :(
Mám modul - používám vždycky nějaký zelenohnědý už deset let, prootže nenávidím modrobílou - bolí z toho oči. Oranžové pozadí je všeobecné nastavení pro celé widle, ze stejného důvodu. Písmo mám tmavohnědé. Černá na bílé se příšerně čte.
Já prosím o nerušení zobrazování nepřečtených příspěvků - ráda si pročítám diskuse (teď zrovna mě čeká asi tak 1000 nepřečtených komentů po 2 týdnech nepřítomnosti) a když neuvidím, kolik mi toho kde uniklo, tak budu bezradná :)
Mám posledních pár týdnů podobný problém. Když mám v jednom z panelů otevřenou stránku s icefire, tak mi počítač na pár vteřin zamrzává opakovaně. Vyzkoušeno na dvou počítačích, prohlížeč v obou případech Mozilla (v. 13.0.1).
hmm, no tohle hlásí někteří od počátku a i to je důvod, proč tedy bude během tohoto měsíce web překopán. Tak to pls ještě vydržte, než vyladím novou verzi.
Zrovna jsem to zkusil na pc s Windows7 a zamrzl celý tak na 5-10 sekund, přesně jak píše sarven. To je spíš problém např. nějakého appletu, když tím zamrzá celý pc. Na notebooku problém nemám. Každopádně se to vyřeší novou verzí...
Mám XP (a Mozzilu) a problém se zamrzáním není. Ovšem zkusila jsem to na noťasu, kde jsou sedmy (nechci je - nelíbí se mi, ale osmy jsou ještě horší) a tam to skutečně zamrzá. Nevím jestli je souvislost - jen mne to napadlo zkusit, když tu lidi psali o sedmách a problému.
Komentáře
Udělala jsme dva print screeny a poslala je flankerovi, aby je sem hodil, protože já nemůžu. Ten první je, jak se mi to zobrazuje běžně. Udělala jsem snímek a myslela, že se to vrátilo "do normálu", jenže jakmile jsme obnovila stránku, tak se objevila nová beztlačítková verse.....
Jasně, ještě to mohu dát takto - první verse
http://ulozobrazek.cz/images/421print.jpg
takto se mi to zobrazuje už rok....ale šlo to použít. Rozdíl je v tom, že se mi ten sloupek objevoval pod začátkem lišty a ne pod koncem - to je novum.
http://ulozobrazek.cz/images/899scre.jpg
a toto je současná verse, ve které obrázek neodešlu ani náhodou :(