Zmínky o GoT v jiných seriálech/filmech

upraveno 27. října 2012 v Seriál Hra o trůny
Tohle téma zakládám, protože se člověk dost často setká s narážkami na různé populární seriály (v našem případě i knihy) v dalších seriálech nebo filmech.

Zajímalo by mě, jestli si tu někdo něčeho takového už nevšiml.
12467

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Moje teta prožila v 70. letech asi dva roky v Kongu a pravda říkala, že tam je běžný se kvuli zápasům na stadionech vraždit :)
  • upraveno 23. dubna 2012
    Co dělala v Kongu? Ještě k tomu v 70. letech.
  • upraveno 23. dubna 2012
    Roztleskávačka? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Vzala si Mirečka (teda jmenoval se Francis)...
  • upraveno 23. dubna 2012
    Mireček byl s Bujumbury:-), ale stejně je to v pytli. Teta asi neznala tuhle písničku:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Já vim, ale to je rodinnej slang. Dlouho to nevydrželo. Ne že bych chtěl obnažovat rodinné ledví, ale teta byla v mládí trochu veselejší zboží a zároveň chodila se dvěma a nevěděla s kym to má. No a přišlo jí bezpečnější vzít si černocha a mít bílý dítě než naopak. No dopadlo to přesně tak, bratranec je bílej a podle podobnosti nelze pochybovat, kdo je jeho otcem. V Kongu to taky nebylo zrovna to pravý, takže se vrátlia a vzala si strejdu. Ovšem cizinci jsou jí souzený, strýc je totiž pro změnu Řek (jeden z těch, co je sem poslali v 50. letech jako děti).
  • upraveno 23. dubna 2012
    Ty jo. Tvoje teta byla asi pěkný číslo, ale zdá se, že to nakonec ošéfovala.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Bez komentáře :)
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 17. května 2012
    Věděli jste, že Patty Bouvierová je velká fantasy fanynka a mluví dothracky? :D
    S23E06
  • upraveno 17. května 2012
    Absolutně ne...dokonce ani kdo je Bouvierová :-)
  • upraveno 17. května 2012
    Věděli. Teda aspoň já.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Nemáme, nevedeme.
  • JayJay
    upraveno 18. května 2012
    Do včerejška jsem nevěděl... :o)
    A do dnes jsem nevěděl, jestli to byla Patty nebo Selma. Já ty dvě od sebe prostě nerozeznám...
  • upraveno 18. května 2012
    Není to ten díl s Gaimanem?
  • JayJay
    upraveno 1. června 2012
    Včera Simpsonovi... podstatná část se točila kole televizní stanice HBOwtime "Nejsme JEN televize, jsme dražší." A v jejím spotu se tam mihnula scéna ze Hry (Minimálně Železný trůn se poznat dal).
  • upraveno 1. června 2012
    http://images.wikia.com/gameofthrones/images/3/3c/Simpsons_GoT.jpg

    Simpsonovy vyřešily spor o Železný Trůn. Káždej kdo po něm touží dostane vlastní :) Je to ono viď Jayi.
  • upraveno 1. června 2012
    Simpson verse Ducha je kouzelná :-)))
  • upraveno 1. června 2012
    Všimli jste si v dnešním díle Simpsonů (XXI 16) jak Bárt říká: "Co je mrtvé nemůže zemřít!" :-D
  • upraveno 2. června 2012
    To by som s tým nespájal, je možné, že aj Martin to od niekoho prevzal.
  • upraveno 2. června 2012
    Od Lovecrafta :) Potopený bůh má vzor v Cthulhu.
  • JayJay
    upraveno 4. června 2012
    BlackAdder napsal(a):

    Všimli jste si v dnešním díle Simpsonů (XXI 16) jak Bárt říká: "Co je mrtvé nemůže zemřít!" :-D

    Myslím, že jsem viděl... a říkal to v drobné obměně "Co je mrtvé, nemůže bolet", ale ano ten odkaz z toho smrděl na sto honů...
  • upraveno 4. června 2012
    Jay: já jsem to viděl s dabingem na coolu a říkal přesně "Co je mrtvé nemůže zemřít!" teda jestli jsem se nepřeslechl :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. srpna 2012
    V posledním dílě Futuramy (s07e08) přinesl Benderovi zprávu havran :)
  • upraveno 2. srpna 2012
    Krisa: Sakra, jsi rychlejší. Teď jsem to dodívala a už jsem to sem chtěla napsat :D.
  • upraveno 3. srpna 2012
    neviem či sa to tu už spomínalo ale v south parku v jednom z tých najnovších dielov sa učia o antických civilizáciach a medzi nimi sú niektoré rody z ASOIAF (myslím že Lannistery a Baratheoni) a v simpsonovcoch s22e14 je úvodná scénka podobná ako v serialy
  • JayJay
    upraveno 8. srpna 2012
    Jaqen napsal(a):

    v simpsonovcoch s22e14 je úvodná scénka podobná ako v serialy

    Jo, ta byla dokonalá (včetně aGoT seriálovo-znělkové hudby), nejroztomilejší byl ovšem čarostrom na Simpsonovic zahradě, tříoká vrána a Burn's Landing...
    Chtěl jsem to napsat chvíli poté co to běželo, ale nějak jsem ten topic nenašel...
  • JayJay
    upraveno 8. srpna 2012
    BlackAdder napsal(a):

    Jay: já jsem to viděl s dabingem na coolu a říkal přesně "Co je mrtvé nemůže zemřít!" teda jestli jsem se nepřeslechl :-)

    Může být, já to poslouchám na půl ucha. A klidně může být, že to tam zazní dvakrát - jednou tak a jednou tak. Ale jestli jseš přesvědčený, hádat se nebudu... :o)
  • upraveno 8. srpna 2012
    Je jen jeden dabing a tam říká: "Co je mrtvý, bolest necítí." *kop* "Asi cítí." (ověřeno před cca 5 sekundami, video je z coolu)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.