Zmínky o GoT v jiných seriálech/filmech

upraveno 27. října 2012 v Seriál Hra o trůny
Tohle téma zakládám, protože se člověk dost často setká s narážkami na různé populární seriály (v našem případě i knihy) v dalších seriálech nebo filmech.

Zajímalo by mě, jestli si tu někdo něčeho takového už nevšiml.
12346

Komentáře

  • upraveno 17. září 2012
    Krisa: Asi tak :D. No, jako... řekla bych, že nebýt té dvojice Darren/Chris, tak je to opravdu odpad :D. Ještěže Darrena znám jako muzikálového Harryho Pottera a né zpívajícího studenta... sakra :D.
  • upraveno 17. září 2012
    Pustit si to před spaním, tak se mi o tom bude zdát, brr! To si pustím raději něco oddechovějšího, třeba Okupaci ve 26 obrazech...
  • upraveno 17. září 2012
    Že jsem vůbec něco psala...:-) Nic, jdu to smazat, aby to nepoškodilo zrak a spánek citlivějším osobám:-)))
  • upraveno 17. září 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    Nikdy bych nevěřila, že tohle řeknu, ale... Hitler má naprostou pravdu a souhlasím se vším, co "řekl" :D.

    Asi tak, jediná věc, ve které se s ním ztotožňuji:-D Ale věřím, že to nějak vyřeší a bude to jen dočasné a pro oživení seriálu:-)
  • upraveno 17. září 2012
    -
  • upraveno 17. září 2012
    Ne ne, to zas nemaž, rozšířit si kulturní obzory není na škodu :D.
  • upraveno 17. září 2012
    Pozdě:-) A abyste věděli, tak příště až bude někde zmínka, tak vám to neřeknu:-P :-)))
  • upraveno 17. září 2012
    Nevím, jestli to sem vůbec mám psát (:-D), ale v prvním dílu čtvrté série nejmenovaného seriálu, byla zmínka a GoT:-) Situace ve škole byla přirovnána ke Hře o trůny a nakonec byla zhodnocena tak, že " se zima blíží":-)
  • upraveno 17. září 2012
    Nééé! :D
  • upraveno 18. září 2012
    Disney... disney evryvwhere
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    2 Broke Girls 2x01
    V kavárně kojí matka notně odrostlé dítě. Když si chce objednat, tak jedna servírka to odmítne: "Já nemůžu. Nic proti tomu nemám, ale pozvracela bych se."
    Druhá se obětuje: "Já jdu. Nemám na HBO, tak aspoň uvidím něco vzdáleně podobného Hře o trůny."
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Michelle napsal(a):

    Nevím, jestli to sem vůbec mám psát (:-D), ale v prvním dílu čtvrté série nejmenovaného seriálu, byla zmínka a GoT:-) Situace ve škole byla přirovnána ke Hře o trůny a nakonec byla zhodnocena tak, že " se zima blíží":-)

    Jakého seriálu? :) Nic mi to neříká.
  • HIMYM s09e01:

    Robin: Jestli je to pravda a jsme...však víš. Není to až takový problém. Víme přece, že nebudeme mít děti.
    Barney: A i kdyby ano, rodiče krále Joffreye byli sourozenci a byl to spravedlivý a moudrý vůdce.
  • V southspark vysla trojepisoda s motivem GoT a soubojen Ps x XBox nova gen., objevis se tam i ''GRRM'' a obsahuje par spoileru deje co se odehraje az ve ctvrte serii.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • V Brooklyn Nine-Nine v casti, kde su pripravy na Boylovu svadbu, zaznie, ze to nebude taka strasna svadba ako Red wedding :)
  • @Hildegarda minule som to pozeral ale po 3 častiach som to vzdal nebolo to zlé ale niečo mi na tom chýbalo. Kvalita sa po častiach zlepšuje zhoršuje alebo ostáva rovnaká?
  • @JoeGyry Ja som bola tiez v rozpakoch zo zaciatku, ale niektore casti su fakt dobre :)
  • upraveno 21. března 2014
    Jedna z postav v Parks and Recreation je fanoušek Hry o Trůny a tak je tam občas zmiňovaná



    nebo youtu.be/7Z_b_ywVCfk a youtu.be/f_diGuNEPx8
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Suits 3x14
    Louis píše osobní vyznání a jmenuje přitom osudové dvojice: "Romeo a Julie. Marcus Antonius a Kleopatra."
    Jeho partnerka: "Vyškrtl jsi Jaime a Cersei Lannisterovi."
  • Supernatural (opět) 09×23
    image
    ... Shower sex, that's complicated. Hell ain't complicated."
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Suits 4x01:

    (Ta Louisova chráněnka, jejíž jméno si nezapamatuju ani kdybych chtěla: )
    Louis, winter is coming.

    Louis:
    I know, and I'm the night's watch.
  • @Nevada Zrovna jsem to tu chtěla připsat, ale jsem pozadu :-) Btw. je to Katrina.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zrovna sledujem Elementary na Markíze.
    Je tam bezpečnostná služba na trezory s bohatým obsahom zvaná Casterly Rock Security.
  • @Nevada jo ten to zmínil už podruhé nevím jestli to tu už je ale někdy předtím řekl i něco na styl OH, I´m a Lannister. :-)
  • mimochodem toho hlavního brita ve 3. sérii hraje "Varys" a je fakt božskej když si to spojíte :-D a i Catelyn tam má něco do sebe :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @_Já_ Louis dělal narážku na GoT minimálně 3x. Ty první dvě najdeš na předchozí stránce téhle diskuze.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.