Zmínky o GoT v jiných seriálech/filmech

upraveno 27. října 2012 v Seriál Hra o trůny
Tohle téma zakládám, protože se člověk dost často setká s narážkami na různé populární seriály (v našem případě i knihy) v dalších seriálech nebo filmech.

Zajímalo by mě, jestli si tu někdo něčeho takového už nevšiml.
24567

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. října 2011
    Jo přesně, Leia to bylo A long time ago in a galaxy far far away......
  • upraveno 15. října 2011
    Náhodou, účesy v GoT boli fajn.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. října 2011
    Zatimco Západozemí je za rohem :)
  • upraveno 16. října 2011
    nějak nechápu co je na tich účesech co jsou v tich dvou videích zajímavýho? Dyť to co má Arya jsou dva obyčejný copánky a to co má Dany tak to moje sestra nosila už před 15 lety :D
    Asi ty holky objevily Ameriku :D

    edit: aha tak Arya tam asi nemá jen dva obyč copánky. Zprvu jsem jen mrknul na začátek videa kde to tak vypadalo
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. října 2011
    Já hlavně nechápu, proč si ta holka, co dělá Aryiny vlasy, přidělává umělý. Vždyť tenhle účes jde vyrobit bez toho, akorát je na to potřeba mít delší vlasy, nebo pomocí ponožek (ustříhnutých a smotaných do "gumičky")
  • upraveno 17. října 2011
    Mohli by spraviť nejaké video aj na účes Cersei, rozmýšľala som, že by som si kúpila nejakú blond parochňu a prvý krát si vyskúšala na Festivale Fantazie nejaký ten roleplaying :P (Nechce sa niekomu ísť do Jaimeho? :D)
  • upraveno 17. října 2011
    (Nechce sa niekomu ísť do Jaimeho? :D)
    to je vážna výzva, chalani :)
  • upraveno 17. října 2011
    Ja som rozmýšľal nad Robertom :)
  • upraveno 17. října 2011
    nebo Stannis :)
  • upraveno 17. října 2011
    Vysocí modroocí árijci očividně došli:-)...Jsme halt národ Robertů a Tyrionů (apetitem a zálibami pochopitelně:-). Ovšem nabídka od Cersei (pokud skutečně slečna vypadá jako Cersei) abyste ji zahráli Jaimeho může být lákavá:-)))
  • upraveno 17. října 2011
    Ako ja by som skôr videl problém v kostýme :D, armor v šatníku nedržím :P
  • upraveno 17. října 2011
    Everett Young: SGU je jedina stargate co mela nakej poradnej dej co nas ebe navazoval.. ale ja myslel ze pochopis, ze myslim SG1a SGA , kde byl akzdej dil naprosto o necem jinym, nenavazujici na sebe , jen vzdy sem tam se propletla naka mala nitka co to lehce spojila
  • upraveno 17. října 2011
    Krisa: omg rpidelava si tam umely, protoze ty ejji nejsou dostatecne dlouhy, vzdyt to tam je napsany... :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. října 2011
    cr8g: omg, já vím, že je má na to krátký - nechápu, proč si dělá účes, na který má krátké vlasy. To bylo to, co jsem tím chtěla říci :)
  • upraveno 17. října 2011
    Zapper: stačí bílý dlouhý kožený kabát ala SS
  • upraveno 17. října 2011
    (pokud skutečně slečna vypadá jako Cersei)
    Mno, som tmavovlasá a tmavooká, ale žiadnu inú ženskú postavu som nevyhodnotila ako vhodnú, žiadnu inú ženskú postavu nemám tak rada (Brienne, ale také nízke sebavedomie nemám :D) a naučila som sa Lenaheadleyovsky krčiť čelo :))
    BTW, pokiaľ sa naozaj niekto schopne vyzerajúci rozhodne pre roleplay Jaimeho v koženom kabáte ala SS, tak by som možno naozaj bola za čo najrealistickejšie poňatie rolí :DD
    No, ale žarty nabok, neplánujete to niekto budúci rok? Nejaké GOT spoločenstvo by nebolo odveci, videla som nejaké fotky z roleplay na deviantarte a vyzeralo to super.
  • upraveno 18. října 2011
    tmavovlasá a tmavooká, ale žiadnu inú ženskú postavu som nevyhodnotila ako vhodnú
    Z knihy nebo seriálu? V knize se nabízí Arianne:-)
    BTW, pokiaľ sa naozaj niekto schopne vyzerajúci rozhodne pre roleplay Jaimeho v koženom kabáte ala SS, tak by som možno naozaj bola za čo najrealistickejšie poňatie rolí
    :-))))))
    Nejaké GOT spoločenstvo by nebolo odveci, videla som nejaké fotky z roleplay na deviantarte a vyzeralo to super.
    To zní dobře. Nejlépe o letních prázdninách. Nechám si oholit hlavu, půjdu do solárka, přiberu 10 - 20 kg, nějaké ty jizvy mám a jsem Belwas jak vyšitý....:-)
  • upraveno 18. října 2011
    Z knihy nebo seriálu? V knize se nabízí Arianne:-)
    Případně Irri nebo Jhiqui... ale chápu zaměření na hlavní postavy. :)
  • upraveno 18. října 2011
    Práve, Cersei pozná aj bežný Franta divák (a ešte sa to dá podporovať rôznymi "kto chce byť môj brat, hoho" vtípkami), vysvetľovať niekomu, že som nejaká Arianne...:) A rada by som ostala pri tom seriálovom poňatí.
  • upraveno 18. října 2011
    V tom případě by mě bavil Robert do osudného lovu:-)
  • upraveno 19. října 2011
    Parks & Recreation



    (včera proběhlo twitterem)
  • upraveno 19. října 2011
    Krisa: asi proto,ze se ji to libilo .) nvm co ji beha v hlave, ale zjistila ze ma kratky vlasy, tak ej prodlouzila
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. října 2011
    cr8g: no to mi je jasný, ale prostě nechápu, proč tohle někdo používá. Je mi jasný, že je to každýho volba a vkus, ale mě jsou umělý vlasy proti srsti (teda kromě používání paruk a podobných věcí při zdravotních problémech). Jednoduché řešení - nechám si dorůst vlasy, když si chci dělat účes z dlouhých vlasů :)))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. října 2011
    Schválně kdo tady má největší vlasy, já mám na hlavě 6 cm :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. října 2011
    Schválně kdo tady má největší vlasy, já mám na hlavě 6 cm :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. října 2011
    Já do pasu, možná trochu delší, podle toho, co z nich umotám :)
  • upraveno 19. října 2011


    konečně to někdo nahrál:-))

    Krisa: řekla bych, že vítězíš:) Já jen pod ramena (i když teď mi to celkem dorostlo:D)
  • upraveno 19. října 2011
    ja mám cca 1,5 cm :(
    Krisa: upresni, ak chceš vyhrať :) záleží na dĺžke trupu
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. října 2011
    Tak 60-70 cm (původně jsem měla vlasy sestříhané, takže vepředu jsou kratší). Dokonce jsem našla i krejčovský metr, když jsem zjistila, že 20cm pravítko nebude to pravý ořechový. Každopádně díky za nápad s měřením vlasů - nikdy mě to nenapadlo a teď zkouším, jak dlouhý jsou schopný vyrůst (= jsem líná se dojít někam ostříhat, ikdyž mi už zkončila sázka) :)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. října 2011
    Já jak mám nad 2 cm, už běžim pro strojek.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.