Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Tak to je ještě smutnější...
odmítnout můžeš z těch důvodů, které jsem vypsala
Státní zaměstnanci zase vypotřebují rozpočet na blbiny, aby nemuseli nic vracet.
Onehdá jsem před manželem prohlásila, že se považuji za poctivého člověka. Manžel: "Ty nestahuješ?"
Tím mě dostal. :-)
Taky vlastním několik kreknutých her. Proč ? I když mám tytéž hry jako originálky ? To je snadné - nemusím hledat cedlo a mít ho v mechanice. To považuji za těžký opruz, který mne odrazuje od hraní. Jde-li pak tatáž hra koupit na Steamu - koupím. Nejde-li....jejich mínus - čekám až se objeví.
Gepeto - Fiktivního nechci. My psychopati si fiktivně pokecáme s hlasem z měsíce, ale dealera chceme živého. :-)