To je samozřejmě jen ad absurdum příklad, nemusí na mě mrkat před každejma dveřma. Jen si musim bejt jistej, jsem pro tu ženskou já chlap a ona pro mě ženská :)
Michelle: Už jsi slyšela, že nonverbální komunikace nese asi 90 % sdělení, zatímco řeč jenom 10? :)
Abych doplnil to předchozí, některý ženský může bejt žinantní si říct nebo projevit vděk za ty dveře (strach vypadnout z role nebo projevit slabost?), mě zas na druhou stranu vadí, že bych měl vyhovět přístupu seš chlap tak mi koukej votevřít ty zas... dveře ty od maminky rozmazlená sexistická svině :)
Ano flankere a proč taky ne - když to s chlapama nejde řešit bez těchto parádiček, tak proč jim nedopřát bolšoj ťijáter :-D Stačí, když po mně nebudou chtít ať si vážím jejich důvtipu :-p každý chytřejší to musí prokouknout, no ne ?
Já vám nevím, jestli ta galantnost není jen namlouvací taneček. Ochota mužů otevírat mi dveře výrazně klesala s tím, jak jsem tloustla a otékala. Což bylo dost nepraktické, protože coby štíhlé děvče jsem si je mohla otevřít sama,zatímco s několikalitrovým akvárkem v břiše a desítky litrů zadržované vody v tkáních to moc nešlo.
Samozřejmě že je....každé potencionální samičce je třeba nadbíhat a upozorňovat "jaký jsem to ale pašák - za pluhem zdatný jsem a v boji obstojím" :-)) Povšimněte si třeba jen toho, jak spolu na fóru lidi komunikují. Opačná pohlaví jsou k sobě mnohem tolerantnější a přívětivější, zatímco mezi stejnými je cítit větší rivalita a žádné zbytečné orace, pokud nejde přímo o sympatie a přátelství....
Jarla: Jasně že to prokoukne, on neni blbej. Což neznamená, že nemůže ocenit kvalitní matroš :-D Rozhodně to udělá radost, jen si to vemte, koukat pořád na stejný zakyslý nerudný obličeje a do toho najednou slunce v podobě pěkně a vkusně oblečené ženy, co se nerozpakuje přijmout pozornost, usmát se a ukázat, že jí na mužském oku (a úsudku) záleží :) A ano, já tak komunikuji a nevidím na tom nic překvapivého
Tyna: Nedávno (asi 14 dní) jsem jedné takové uvolnil místo v tramvaji :)
@Gepeto: Hello, Dr. Offtopic, welcome on the ignore list :-) Kdepak, jak se rozjede flanker s Jarlou a aspoň dvěma dalšími, tak s tím nesvede nic ani Nevada..
Tenhle topic mám moc rád. To, jak se čas od času někdo zastaví a napře své intelektuální síly, aby setřel "zamindrákovaného puritána" heada, je příliš dobré, než aby si to člověk nechal ujít.
Uglo, že tě ústa nebolí! Flankere - zbij ho, ať ho bolí :-p Náhodou, když jsem si tuto úvahu prvně přečetla já, tak jsem se s headovým názorem z větší části ztotožnila (respektive poměrně dobře vystihoval můj vlastní názor), a proto jsem ho taky podpořila :-p A na tom chci žít a zemřít!
EDIT: Abych předešel zmatkům, je to velmi trefně napsané. Mě na tom navíc baví fakt, jak si lidi na základě článku vytvoří svoji představu o osobnosti autora a cítí potřebu mu to natřít. Takové to hodnocení ve dveřích ordinace, jak o tom tuhle psala Krisa..
edit - Uglo, já s tebou právě souhlasím:-) A taky tě nepodezírám, že bys heada považoval za zamindrákovaného. Moje reakce se vztahovala spíše k první části tvého příspěvku - abych ukázala, že jsem in-topic :-p
Takže tento topic je v podstatě past s headem jako návnadou. A když sedne nadšený příchozí na lep (já už souložil, heč), tak se mu tu všichni potutelně smějeme? :-)
Mě hlavně baví, že nikdo neargumentuje tím, že heavy zrovna viděl epizody, kde je sexu opravdu hodně (zvlášť ve druhé sérii) :) Vždycky je to jenom obhajování faktu, že sex do seriálu patří. Na druhou stranu - heavy to opravdu mohl napsat tak, že si je vědom toho, že sám Martin je ohledně sexu explicitní a vulgární (a nikdo kromě mě se s ním kdysi nehádal, že to samé působí jinak na obrazovce a na papíře).
Headův text má mnohem širší záběr než jen nadbytek postelových scén, k čemuž se zde stáčí většina kritiky. Hlavně to mnozí považují za v afektu psaný rant a nedokážou přijmout (resp. je to ani nenapadne), že se někomu něco nelíbí, aniž by ho to pronásledovalo ve snech. Část z nich prostě musí headovi vysvětlit jaký vlastně je (kdyby to náhodou nevěděl)..
@Beltris: ty jsi ještě příliš nad věcí, na nějaký opravdu "kvalitní" příspěvek si musíme zas chvilku počkat -:)
Komentáře
Abych doplnil to předchozí, některý ženský může bejt žinantní si říct nebo projevit vděk za ty dveře (strach vypadnout z role nebo projevit slabost?), mě zas na druhou stranu vadí, že bych měl vyhovět přístupu seš chlap tak mi koukej votevřít ty zas... dveře ty od maminky rozmazlená sexistická svině :)
Rozhodně to udělá radost, jen si to vemte, koukat pořád na stejný zakyslý nerudný obličeje a do toho najednou slunce v podobě pěkně a vkusně oblečené ženy, co se nerozpakuje přijmout pozornost, usmát se a ukázat, že jí na mužském oku (a úsudku) záleží :)
A ano, já tak komunikuji a nevidím na tom nic překvapivého
Tyna: Nedávno (asi 14 dní) jsem jedné takové uvolnil místo v tramvaji :)
Tenhle topic mám moc rád. To, jak se čas od času někdo zastaví a napře své intelektuální síly, aby setřel "zamindrákovaného puritána" heada, je příliš dobré, než aby si to člověk nechal ujít.
Náhodou, když jsem si tuto úvahu prvně přečetla já, tak jsem se s headovým názorem z větší části ztotožnila (respektive poměrně dobře vystihoval můj vlastní názor), a proto jsem ho taky podpořila :-p A na tom chci žít a zemřít!
EDIT: Abych předešel zmatkům, je to velmi trefně napsané. Mě na tom navíc baví fakt, jak si lidi na základě článku vytvoří svoji představu o osobnosti autora a cítí potřebu mu to natřít. Takové to hodnocení ve dveřích ordinace, jak o tom tuhle psala Krisa..
edit - Uglo, já s tebou právě souhlasím:-) A taky tě nepodezírám, že bys heada považoval za zamindrákovaného. Moje reakce se vztahovala spíše k první části tvého příspěvku - abych ukázala, že jsem in-topic :-p
@Beltris: ty jsi ještě příliš nad věcí, na nějaký opravdu "kvalitní" příspěvek si musíme zas chvilku počkat -:)
Na papíře se dá ledacos nehezkého přeskočit.