Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1192022242541

Komentáře

  • upraveno 26. července 2012
    Jarla: Kde bereš tak rychle ty správný fotky???
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Zvláštní, že tu ještě nikdo nezmínil, že u Martina je většina ženských postav krásných a sexy nebo neuvěřitelně ošklivých, což by na obrazovce působilo dost bizardně ;) Většina ženských v seriálu je IMHO hezkých, ale nic, co by chlapy dostávalo do kolem.
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Vlastně mě už několikrát napadlo, jestli ženy, které nejsou zrovna hollywoodské krásky, vůbec chodí na castingy. Co když jsou tvůrci seriálu vlastně chudáci, kterým se nedostává nehezkého materiálu! :-DDDD
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    No představitelky Ygritte a Talisy jsou mi obě docela sympatický a klidně bych si s nima sedla na dámskej pokec :)

    Jinak co říct k vizáži seriálový Ygritte...
    http://imgur.com/gallery/Fyt93
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Beltris Mlha: já neříkala, že v seriálech mají hrát ošklivky. Jenom jsem podotkla, že pokud souloží jen hezké mladé ženy, nejde o žádný realistický pohled na nezidealizovaný sex.
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Čekala jsem až se objevíš, heavy, se svým úsměvem :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
    Chmur: Pokud si zrovna nenosí práci domů, nejvíc odpovídá ženě jíž je možno nabídnout ochranné rámě :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Až na to, že poměr sexu a zápletky a jiného děje v knize a v seriálu je na dočista jiných procentech, že :-)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Taky si myslím. Nedělá jí problém někomu uříznout nohu.Ta potřebuje někoho, kdo bude držet rukojeť z druhé strany, ne rámě:-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
    Podle toho jak se chová, tak vystupuje docela jemně a mile (vznešeně, ale bez nafoukanosti) :)

    To samozřejmě nic nemění na tom, že mě štve ta změna proti knížce.

    Chmur: Myslíš, že doktorka neocení, když jí někdo podrží dveře? :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    flanker: Asi jak která. Ale souhlasím s tebou, že skoro všechny ženy jsou v jádru citlivé a touží po tom rámě (hergot...dá se to slovo nějak skloňovat?:-)).Tak proč ne Talisa? Ta vyžaduje citlivost přímo královskou:-)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Vlcacka: začalo to klesat a hlavně díky tomu jsem se druhou sérií prokousala.
  • upraveno 26. července 2012
    Chmur: Houby citlivá duše, spíš se jí líbí chlap a nedomýšlí následky zrovna tak jak on :) Vzhledem k počtu psychopatů a násilníků jí to volbu těžko můžu vyčítat :D

    Samoúčelný sex... Podívejte se na True Blood a hned se v tomhle směru budete na GoT dívat smířlivěc.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.